Sisukord
Eesti
Postimees
26.06.2017
Eesti Politsei kardab, et liikluses hukkub mitu noort Lapsed kogusid peole pääsemiseks mitu tuhat eurot (1) Ühest tantsupeost kõrvale jäämine võib saada saatuslikuks Keskerakonnal oht poolduda (19) Ostja eelistab eestimaist Keskerakonda ootab 220 000-eurone nõue Majandus Piimaühistud vaidlustasid 15 miljoni jagamise (7) Brexit ei toonudki majanduslikku kaost Suurpanga filiaal otsib Eestis kasvuvõimalusi (1) Välismaa Suursaadik Tael: tuleb alustada, täis tahtmist, aga kõik ei sõltu meist endist KOHALIK VAADE: Kreeka pingutab pagulastega, veri ninast väljas EL püüab vähendada ametite jagamise politiseeritust Ülemkogu andis Eestile võimaluse eesistujana kaitsega tegeleda Arvamus Henrik Roonemaa: kõva mehe lahkumine (1) Postimees 1931. aastal: filmikontori asjaajaja põgenes välismaale Jaanus Piirsalu: Tšetšeenias avameelselt Venemaast (6) Juhtkiri: eestlase puhkus – töö, töö ja veel kord töö (6) Jaak Allik: getostuv Eesti? (50) Ivan Makarov: kas soov, et mehed poliitikas käituksid meestena, on ajale jalgu jäänud? (4) Kultuur Rummu vanglas toimub nõudlik techno-festival Sport Deniss Karpak võitis Kieli regati, Rammo jäi dramaatiliselt teiseks Küljed kokku, aga meelega või kogemata? Kaks kanget nägelesid Bakuus Algas Tänaku ja teiste tõeliste meeste lemmiknädal Venemaa jalgpalli uus häda – dopingukahtlus Viljandisse plaanitakse tiitlivõistluste tasemel sõudekeskust Tarbija Hiinlased tegid maailma pikima tontliku kvanthüppe (1) Tartu Idaringtee ehitaja tahaks jõuluks koju jõuda Linn ja ülikool hakkavad koos Toome nõlva kindlustama Iseteenindus pole veel kassiiridelt tööd võtnud Peeterpaulipäevast saab vist väike ooperifestival Rektori uus ametiaeg toob uuenenud juhtkonna Ilmatsallu plaanitakse 18 rajaga golfiväljakut (1) Puud seovad loodusmaja suviseid näitusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Politsei kardab, et liikluses hukkub mitu noort

4 min lugemist
Politseisõiduk. FOTO: Marko Saarm/Sakala

Politsei peab väga tõenäoliseks, et alanud suvel juhtub Eestis taas liiklusõnnetus, milles ühes autos hukkub joobes juhi süül mitu noort inimest.

Tellijale Tellijale

Politsei- ja piirivalveameti (PPA) ennetuse ja süüteomenetluse büroo juhtivkorrakaitseametniku politseimajor Kalmer Tikerpe sõnul loodavad politseinikud küll, et säärased juhtumid ei kordu, kuid statistika räägib paraku teist juttu.

«Kui vaatame viimaste aastate statistikat, on neljal eelneval aastal suveperioodil ehk vahemikus 1. juunist 30. septembrini hukkunud liiklusõnnetustes vähemalt 20 inimest,» nentis Tikerpe. Ta lisab, et isegi kui olla optimist ja loota, et midagi ei juhtu ning et asjad on paremaks läinud, näitab tegelikkus, et eeldatavasti saab suveperioodil liikluses surma 15–20 inimest. «See on juba sisse programmeeritud,» tõdes politseimajor. «Suvi on lühike ja inimesed üritavad sellest viimast võtta. See toob omakorda kaasa riskikäitumise, mis lõpeb sageli üliraskete liiklusõnnetustega.»

22.06.2017 27.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto