Sisukord
Sport
Postimees
28.06.2017
Eesti Palgata parteijuht: oleme internatsionalistid (1) Kolme Õe nimekiri aitab Savisaarel Ratast lõhkuda (1) Terror on muutnud eestlaste reisiplaane (1) Piiripealsed lähevad tantsupeole suurte ootustega Krabi kooli töötajate suhtes käib uurimine Remmelgatsirkus sai jõulise lõpu Majandus Üllar Jaaksoo: Eesti Vabariik on ripakil (1) Korporatsioonid kontrollivad riiki (2) Välismaa Tšetšeenias kehtib Ramzani sõna Venemaa seaduste vastu Välismaa lühiuudised Aktivistid kaitsevad puid kas või elu hinnaga Arvamus Lugeja kiri: BMWga kihutanud liiklushuligaan kandis ahvinumbrit (1) David Davis Briti eestlastele: töötan õiglase Brexiti nimel (1) Toomas Tammis: 21. sajandi (Tal)linn – millises tulevikus suudame kokku leppida? (2) Tarmo Tüür: hõberemmelga õppetund - loodus ja inimesed arengul jalus? (14) Juhtkiri: mida Haabersti remmelga loost õppida? (38) Postimees 1911. aastal: Viitebski kubermangu lätlased Juhan Mellik: mõttetu erakonna surm (24) Kultuur «Hard Rock Laager on üritus, kuhu inimesed peavad ise tee leidma» Kultuuri lühiuudised Sport Kangur: ma pole enam raudmees Treener Anti Saarepuu rääkis end suusaliidu ja Team Haanja lepingutüli kommenteerides sisse (2) 18 suusaklubi kangutavad president Andreas Laanet (1) Olümpianelik peaaegu taas koos: Eesti sõudjad panid kokku võimalikult tugeva neljapaadi Tallinn Remmelgatsirkus sai jõulise lõpu Tartu Margus Tsahkna: see pole mingi pehme maandumine, olen endiselt orbiidil Parim rohi rändvaraste vastu on tugev kogukonnatunne Kaitsealuse Postitee remonti saadab kohalike terav tähelepanu Kaasava eelarve rahale kandideerib 20 ideed Tantsupeole saamiseks kõigeks valmis! Riigikohus kolib pikaks remondiks Toomelt rendipinnale. Aga kuhu? Lugu Soome-Eesti püsivast sõprusest Jupike uuest kergliiklusteest hakkab kulgema üle ammu unustatud kalmistu Uus arengukava ei näe tulevikku (1) Millise «palli» me Euroopa kohale lennutame? Pingipäev kutsub muutma õue elutoaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kangur: ma pole enam raudmees

3 min lugemist
Kristjan Kangur. FOTO: Georg Kõrre

Peaaegu kaks aastat koondisest eemal olnud Kristjan Kangur on taas Eesti koondise ridades ning valmis aitama meeskonda nii nõu kui ka jõuga. Viimastel aastatel on 34-aastast veteranmängijat seganud vigastused, kuid vähemalt praegu ta millegi üle ei kurda. «Eks mured hakkavad treeningute ja mängudega välja tulema, siis on tamp teine,» tõdes ta.

Tellijale Tellijale

Kui Kangur on koondises, oodatakse temalt paratamatult ka liidrirolli täitmist. Mängumees ise on mõistagi valmis täitma neid kohustusi, mis peatreener Tiit Sokk talle määrab. Samas tunneb ta vastutust aidata noorematel mängijatel koondisesse sulanduda. Kuidas ta seda aga teha kavatseb? «Lühidalt, piitsa ja präänikuga,» ütles Kangur pärast mõnesekundilist mõttepausi.

Koondisega liitumisest hakkas ta mõtlema juba hooaja keskel. Ta vaagis plusse ja miinuseid ning langetas lõpuks korvpallisõpru rõõmustava otsuse. «Eelistan treenida koos võistkonnaga, kus on kindel treeningukava ja -protsess. Mulle meeldib, kui noored  utsitavad mind veel rohkem pingutama,» tõi Kangur esile koondisega liitumise plussid.

27.06.2017 29.06.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto