Sisukord
Maailm
Postimees
25.02.2020
Siim Kallas näeb üha enam vajadust Eesti lobiregistri järele (6) Eesti Tallinn taastab Loodearmee kalmistu kabeli (1) Pärnus ja Haapsalus jäi kriisist meeter puudu Pidupäev koidust ehani Ilmalinnu valvsa pilgu all ole vaba kui lind Majandus Sajandi suurkuju võimas jalajälg Kinnisvaraäris läks «vanade sõprade» vahel jälle naginaks Läti viinaralli elab, kuid «pidu» on kõvasti lahjem Välismaa Itaalia viirusekolle teeb ülejäänud Euroopa murelikuks KOHALIK VAADE ⟩ Transnistria armee kohtleb nekruteid jõhkralt FOTOD ⟩ Trumpi tervitati Indias palvete ja raevuga Arvamus Juhtkiri: poliitiline riiginaine (13) Toomas Toomsalu: isevoolav särtsusõit (1) Kersti Kaljulaid: millega sa tegeled, armas riigikogu? (4) PRESIDENDI KÕNE ⟩ Annika Laats: Vargamäe Andrest töö õnnelikuks ei teinud (2) PRESIDENDI KÕNE ⟩ Vahur Kersna: president kui vanem õde (6) Meie Eesti Erkki Koort: kas majandus vs julgeolek? Erkki Koort: Eesti ambitsioonid ÜRO Julgeolekunõukogus Hiina draakon ja 5G-võrk (1) Erkki Koort: tellimus majandusluureks Kultuur Ilmalinnu valvsa pilgu all ole vaba kui lind «Kui pole kujutlusvõimet, siis ei sünni midagi uut» Sport Kriisa debüüt kinnistas uue põlvkonna tulekut Baltalt hooaja avastart, tõkkesprinterid jõudsid rekorditele lähedale Tervis Viljatus puudutab iga viiendat Eesti peret Tartu Kuus silmapaistvat tartlast pälvisid tunnustuse Käsmu kriidist lühtri turgutavad üles Tartu restauraatorid Remondi tõttu muutuvad rongide sõiduplaanid Taskusse tuleb veel üks sissepääs Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Usaldus USA presidendi suhtes on katastroofiliselt vähenenud

3 min lugemist
USA presidendi usaldusreitingud on katastroofiliselt kukkunud. FOTO: Cheriss May/Sipa USA/Scanpix

Alates Donald Trumpi ametiaja algusest on USA kuvand teiste maailma riikide hulgas tõsiselt kannatanud, selgub Pew uuringukeskuse selle aasta esimesel poolel tehtud uuringust.

Tellijale

Uuringukeskus intervjueeris selle aasta 16. veebruarist 8. maini 40 477 inimest 37 maailma riigist, et uurida, kuidas suhtutakse USAsse ja president Donald Trumpi. Leiti, et USA president, tema poliitika ja tegutsemisviis on inimeste silmis ebapopulaarne. Kannatanud on ka USA üldine kuvand, aga suhtumine ameeriklastesse on üldjoontes positiivne.

Venemaa ja Iisrael on uuringus osalenud riikide hulgas ainsad, kus Trumpi suhtutakse paremini kui eelmisesse USA presidenti Barack Obamasse. Kõikjal mujal on Trumpi ametiaeg mõjunud negatiivselt ning presidendi toetusenäitajad on kahanenud enam-vähem George W. Bushi ametiaja lõpu tasemele. 

22.02.2020 25.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto