P, 22.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Tööl võib olla tõsise võimuvõitluse päev. Ehk üritab keegi sind mingitele tobedatele reeglitele allutada, sina aga tõstad jõuliselt mässu.

SÕNN Ole ettevaatlik reedeõhtuses liikluskeerises, väldi kiirustamist ja igas olukorras oma õiguse taga nõudmist. Kipud olema keevalisem kui tavaliselt.

KAKSIKUD Ei tasu hakata asju ajama riigiasutustega, eriti juhul, kui tegemist on rahateemaga. Ka äripartneritega pole mõtet tähtsaid teemasid üles võtta.

VÄHK Eriti raske on su olukord täna juhul, kui töötad armastatuga samas asutuses või ajate ühist äri. Hoidu vaidlemast ja riidu kiskumast.

LÕVI Töine õhkkond on ärev. Sind ajab lausa vihale, kui keegi esitab sulle jaburaid nõudmisi ja piiranguid või takistab sinu eneseteostust.

NEITSI Armuasjad võtavad ootamatuid pöördeid. Täna õhtul välja minnes ära pea ees seiklustesse torma. Kõik inimesed, kes esmapilgul tunduvad head, ei pruugi seda olla.

KAALUD Sul võib tekkida tunne, et kõige lähemad inimesed piiravad ja ahistavad sind. Eriti ajab närvi see, kui vanemad sinu armusuhete kohta pärivad.

SKORPION Pole kuigi lihtne kolleegidega hästi läbi saada. Õhkkond on kuidagi ärev, mingid täna saabuvad uudised võivad veelgi õli tulle valada.

AMBUR Sind võib vallata kärsitus. Tahad teha mingeid äritehinguid või sooritada oste, ent keegi piirab sind. Selle asemel et vastu sõdida, kaalu hoopiski, kas tal ehk õigus ei ole.

KALJUKITS Kipud nüüd eriti kergesti ärrituma. Seda eelkõige juhul, kui keegi sulle vastu hakkab või kuidagi sinu tegevusvabadust piirab.

VEEVALAJA Need mõtted ja tunded, mida tavaliselt alla surud ja kellelegi ei näita, võivad täna ootamatul kombel välja purskuda.

KALAD Ka parimate mõttekaaslastega võib mõnikord vaidluseks kiskuda. Eriti juhul, kui nad tahavad läbi suruda mingeid uuendusi.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles