Arno Pijpers 0:2 kaotusest: Tallinnas tuleb kohe rünnata

FC Flora kaotas võõrsil NK Domžalele 0:2. FOTO: Brit Maria Tael/FC Flora

FC Flora sai Euroopa liiga esimese eelringi avamängus valusa kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:2 alla sloveenide Domžalele. Seejuures lõid võõrustajad väravad alles 77. ja 90. minutil. Flora peatreeneri Arno Pijpersi sõnul pani just teine värav florakad korduskohtumise eel sundseisu.

Tellijale Tellijale

«0:2 kaotusseis paneb meid kordusmängu eel väga raskesse olukorda. Meil tuleb koduväljakul pakkuda atraktiivset mängu. Peame üritama kohe väravat lüüa,» tunnistas Pijpers. «Üritame kordusmängus teha kõik, et kiirelt väravani jõuda. See muudaks ka vastased närvilisemaks ning kõik võimalused oleksid alles. Kindlasti ei anna me veel alla.»

Avamängule tagasi vaadates tunnistas Pijpers, et vastane oli aktiivsem ja tegi tabamuseni jõudmiseks kõik võimaliku. «Vastane mängis täpselt niimoodi, nagu kodumeeskond peab mängima. Nad surusid meie kaitset väga kõvasti. Nad üritasid meid murda kõrge tempoga. Mängisime hästi, kuid pean olema aus, et väga palju võimalusi me luua ei suutnud. Vastane pidi lõpus juba veidi riske võtma. See tähendab tavaliselt, et teisel meeskonnal tekib kontrarünnakuks võimalusi või kannab hoopis surve vilja. Seekord tekkisid võimalused vastastel.»

30.06.2017 03.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto