Sisukord
Arvamus
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugeja kiri: sõbralik soovitus Ott Tänakule

1 min lugemist
Ott Tänak avariilise autoga Poola ralli 21. kiiruskatsel. FOTO: Twitter/Matteo Deriu‏

Endise võidusõitja ja praeguse tugitoolisportlasena nõustun Viljar Voogiga (PM 3.07), et Ott Tänak talitas oma viimasel rallil õigesti… kuid võinuks talitada õigemini. Siit sõbralik soovitus Otile, sest sageli on pikk elukogemus etem kui noore treeneri enne starti kõrva sosistatud nõuanne.

Üldiselt on nii, et võistlejate jõupositsioonid ja võidulootused pannakse paika ralli esimestel pikkadel päevadel. Viimasel päeval on kiiruskatseid vähem ja kui vahe on vaid 4,9 sekundit, siis tuleb küll sõita kiiresti, kuid ilma riskipiire ületamata. Sest vastasel juhul võib rallist kujuneda klassikaline duell elu ja surma peale – kumbki pool ei taha ju kaotajaks jääda ja nõrgemanärviline võibki saatusliku piiri ületada. Ehk nagu öeldakse, parem pool muna kui tühi koor. Parem esimene või teine koht kui suur null.

Udo Knaps, Märjamaa

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto