E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kuhu minna?

Arter
Kuhu minna?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Mida teha nädalavahetusel?

Kui mingil põhjusel on veel jäänud Õllesummeril käimata, siis täna on selle aasta viimane võimalus. Õllesummeri neljandal päeval astuvad üles Tommy Cash XXL, Getter Jaani, Kurjam, Reket ja paljud teised. Loomulikult saab kaasa elada ka viinamäe tigude rallile ja Madagaskari prussakate võidujooksule. Parem hilja kui mitte kunagi, ütleb Õllesummeri rahvatarkus.

Tahad tunda keskaja hõngu? Tallinna Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad sel nädalavahetusel jälle õitsvaks hansalinnaks. Ürituse keskpunkt on meistrite turg Raekoja platsil, kus põnevat käsitöökraami pakutakse nii lähedalt kui ka kaugelt. Niguliste mäel tegutseb keskaegne küla, meistri näitavad, kuidas nende töid tol pimedal ajal tehti. Keskaegsed rüütleid peavad mõõgavõitlust ja muid jõukatsumisi, moosekandid meilt ja mujalt lahutavad rahva meelt.

Tagasi üles