Sisukord
Maailm
Tänane leht
07.07.2017
Eesti Seekord rõhutakse laadamelule Norman Aas: vahel tundub, et rahal on limiit, aga reeglitel mitte (4) Palju värve Palju käsitööd Keskerakonnas kraageldi jälle Jõulisem sekkumine rändekriisi Uus Eesti kaart: 15 linna, 64 valda (31) Majandus Konkurentsiamet ühendaks võrguettevõtted (4) Välismaa Trump, Putin ja Erdoğan kütavad Hamburgi tippkohtumisel pinged üles (1) Trump kiitis Poolat ja manitses Venemaad Politsei peab Hamburgis terroriohu kõrval taltsutama ka protesteerijaid Arvamus Mihkel Mutt: Eesti ajaloo traumapunktis (81) Valdo Randpere: me ei vaja magamistuppa suurt venda nõu andma (16) Juhtkiri: Trumpi pateetika Poolas (19) Postimees 1938. aastal: rahvusvahelises kaubanduse olukord Henrik Roonemaa: jumal tänatud, beebiga on kõik hästi Noor koorijuht: mina jään, kui mu ametit väärtustatakse (2) Sigrid Kõiv: ettevõtjad, üheksakümnendad on läbi! (3) Kultuur Päris unenäomäng pärast proovi Vananemine, mis võib olla ilus ja mitte üldse kibe Sport Raevukas algus Florat ei päästnud Kontaveidile teises ringis ülimalt muljetavaldav võit Manchester United soetab Belgia superstaari Wimbledoni raputas rätikusaaga – noorelt fännilt kisuti suveniir käest Wimbledoni kadalipp: lemmikmängija nägemiseks tuleb järjekorras olla 40 tundi Muhu Väina regatt seilab 60 aasta juubeli puhul Riiga Fotod: NHLi tippmehed toodi eestlastele koju kätte Tartu Nädalavahetus toob suurüritusi, arvestada tuleb liikluspiirangutega Sundliitmisest priid: valitsus kinkis Nõole ja Luunjale iseseisvuse Idanaabrid elektrišokirelva omamisest: «Venemaal teisiti ei saa.» (1) Amme Rock raiub Gunnar Grapsi kivisse Koolijuhte pahandab linna palgapoliitika (1) Magistritöö: erikoolist tulnud lapsel on keeruline sulanduda tavaellu Enriko Talvistu: kuidas arsti juurde saab? Vajame rõõmsat Eestit – mida rohkem lapsi, seda rohkem rõõmu (1) Lapse põnev elu – hobused, jäälõikus, vaatide pigitamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Trump, Putin ja Erdoğan kütavad Hamburgi tippkohtumisel pinged üles

3 min lugemist
Kapitalismi-vastased aktivistid kandmas maailmaliidrite maske. Sadamalinna on koondunud aktivistid, kes protesteerivad G20 tippkohtumise vastu. FOTO: Odd Andersen/AFP/Scanpix

Täna algab Saksamaal Hamburgis kaks päeva kestev G20 tippkohtumine, mis toob kokku maailma suurimad tööstusmaad ning areneva majandusega riigid.   

Tellijale Tellijale

USA presidendi Donald Trumpi ja tema Vene ametivenna Vladimir Putini omavaheline kokkusaamine on üks seekordse G20 tippkohtumise tähtsamaid hetki. Siiani on kahe suurriigi liidrid küll omavahel kolm korda telefonitsi vestelnud, aga otsest kontakti olnud ei ole. Kohtumine sai Washingtonilt ja Moskvalt ametliku kinnituse vaid mõni päev enne tippkohtumist. 

Kohtumise formaadi kohta tehti pikalt oletusi, sest Valge Maja väitis veel nädala alguses, et ametlikuks kohtumiseks ei ole ettevalmistusi tehtud.

06.07.2017 08.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto