Sisukord
Tennis
Tänane leht
07.07.2017
Eesti Seekord rõhutakse laadamelule Norman Aas: vahel tundub, et rahal on limiit, aga reeglitel mitte (4) Palju värve Palju käsitööd Keskerakonnas kraageldi jälle Jõulisem sekkumine rändekriisi Uus Eesti kaart: 15 linna, 64 valda (31) Majandus Konkurentsiamet ühendaks võrguettevõtted (4) Välismaa Trump, Putin ja Erdoğan kütavad Hamburgi tippkohtumisel pinged üles (1) Trump kiitis Poolat ja manitses Venemaad Politsei peab Hamburgis terroriohu kõrval taltsutama ka protesteerijaid Arvamus Mihkel Mutt: Eesti ajaloo traumapunktis (81) Valdo Randpere: me ei vaja magamistuppa suurt venda nõu andma (16) Juhtkiri: Trumpi pateetika Poolas (19) Postimees 1938. aastal: rahvusvahelises kaubanduse olukord Henrik Roonemaa: jumal tänatud, beebiga on kõik hästi Noor koorijuht: mina jään, kui mu ametit väärtustatakse (2) Sigrid Kõiv: ettevõtjad, üheksakümnendad on läbi! (3) Kultuur Päris unenäomäng pärast proovi Vananemine, mis võib olla ilus ja mitte üldse kibe Sport Raevukas algus Florat ei päästnud Kontaveidile teises ringis ülimalt muljetavaldav võit Manchester United soetab Belgia superstaari Wimbledoni raputas rätikusaaga – noorelt fännilt kisuti suveniir käest Wimbledoni kadalipp: lemmikmängija nägemiseks tuleb järjekorras olla 40 tundi Muhu Väina regatt seilab 60 aasta juubeli puhul Riiga Fotod: NHLi tippmehed toodi eestlastele koju kätte Tartu Nädalavahetus toob suurüritusi, arvestada tuleb liikluspiirangutega Sundliitmisest priid: valitsus kinkis Nõole ja Luunjale iseseisvuse Idanaabrid elektrišokirelva omamisest: «Venemaal teisiti ei saa.» (1) Amme Rock raiub Gunnar Grapsi kivisse Koolijuhte pahandab linna palgapoliitika (1) Magistritöö: erikoolist tulnud lapsel on keeruline sulanduda tavaellu Enriko Talvistu: kuidas arsti juurde saab? Vajame rõõmsat Eestit – mida rohkem lapsi, seda rohkem rõõmu (1) Lapse põnev elu – hobused, jäälõikus, vaatide pigitamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Wimbledoni kadalipp: lemmikmängija nägemiseks tuleb järjekorras olla 40 tundi

4 min lugemist
See oli seda väärt! Hans (vasakul) poseerib koos sõbra Risto ja higise Rafael Nadali käepaelaga FOTO: Erakogu

Mida olete teie valmis tegema, et näha oma lemmiksportlast oma silmaga võistlemas? Kaks Tallinna noormeest, 25-aastased Hans ja Risto, ei teadnud, et selleks tuleb Wimbledoni väravate kuulsas järjekorras seista pea kaks ööpäeva. Esmalt 24 tundi, et näha mängimas 15-kordset suure slämmi meistrit Rafael Nadali, ning seejärel 40 tundi (!), et elada esimest korda kaasa ilmselt karjääri lõpusirgel olevale 35-aastasele tennisemaailma elavale legendile Roger Federerile. Ja kui lõpuks oma lemmikuid nähtigi, tukuti pool mängust maha – väsimus oli lihtsalt sedavõrd suur.

Tellijale Tellijale

Hansu ja Risto lugu on spontaanne, mitte ettekirjutatud. Jah, kui reisid Wimbledoni, võiks ju eeldada, et lähed sinna oma lemmikuid vaatama. Kui aga sinu lemmikud on maailma tippmängijad, võib reaalsus ühel hetkel karmiks muutuda.

Pühapäeva südaööl Londonisse jõudnud noormeeste sekeldused algasid juba Inglismaale jõudes. Kuna hotelli lubati sisse kirjutada alles pühapäeva kesklõunal, pidid tallinlased öö veetma taeva all. Öösel oli aga suhteliselt jahe ning armulised hotellitöötajad lubasid vahepeal Londoni kesklinna uudistamas käinud eestlased kell kuus hommikul vähemalt fuajeesse. Tõsi, vaid tunniks, sest siis hakkasid inimesed ärkama ning plats tuli puhtaks lüüa.

06.07.2017 08.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto