Sisukord
Eesti
Tänane leht
07.07.2017
Eesti Seekord rõhutakse laadamelule Norman Aas: vahel tundub, et rahal on limiit, aga reeglitel mitte (4) Palju värve Palju käsitööd Keskerakonnas kraageldi jälle Jõulisem sekkumine rändekriisi Uus Eesti kaart: 15 linna, 64 valda (31) Majandus Konkurentsiamet ühendaks võrguettevõtted (4) Välismaa Trump, Putin ja Erdoğan kütavad Hamburgi tippkohtumisel pinged üles (1) Trump kiitis Poolat ja manitses Venemaad Politsei peab Hamburgis terroriohu kõrval taltsutama ka protesteerijaid Arvamus Mihkel Mutt: Eesti ajaloo traumapunktis (81) Valdo Randpere: me ei vaja magamistuppa suurt venda nõu andma (16) Juhtkiri: Trumpi pateetika Poolas (19) Postimees 1938. aastal: rahvusvahelises kaubanduse olukord Henrik Roonemaa: jumal tänatud, beebiga on kõik hästi Noor koorijuht: mina jään, kui mu ametit väärtustatakse (2) Sigrid Kõiv: ettevõtjad, üheksakümnendad on läbi! (3) Kultuur Päris unenäomäng pärast proovi Vananemine, mis võib olla ilus ja mitte üldse kibe Sport Raevukas algus Florat ei päästnud Kontaveidile teises ringis ülimalt muljetavaldav võit Manchester United soetab Belgia superstaari Wimbledoni raputas rätikusaaga – noorelt fännilt kisuti suveniir käest Wimbledoni kadalipp: lemmikmängija nägemiseks tuleb järjekorras olla 40 tundi Muhu Väina regatt seilab 60 aasta juubeli puhul Riiga Fotod: NHLi tippmehed toodi eestlastele koju kätte Tartu Nädalavahetus toob suurüritusi, arvestada tuleb liikluspiirangutega Sundliitmisest priid: valitsus kinkis Nõole ja Luunjale iseseisvuse Idanaabrid elektrišokirelva omamisest: «Venemaal teisiti ei saa.» (1) Amme Rock raiub Gunnar Grapsi kivisse Koolijuhte pahandab linna palgapoliitika (1) Magistritöö: erikoolist tulnud lapsel on keeruline sulanduda tavaellu Enriko Talvistu: kuidas arsti juurde saab? Vajame rõõmsat Eestit – mida rohkem lapsi, seda rohkem rõõmu (1) Lapse põnev elu – hobused, jäälõikus, vaatide pigitamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Keskerakonnas kraageldi jälle

2 min lugemist
Märt Sults, Taavi Aas ja Jaanus Karilaid teel Keskerakonna juhatuse koosolekule mullu septembris. FOTO: Eero Vabamägi

Peaminister Jüri Ratas pidi eile erakonnakaaslast Jaanus Karilaidu korrale kutsuma.

Tellijale Tellijale

Keskerakonnas juba pikemat aega podisev sisetüli ja erimeelsused jätkusid eile avaliku sõnasõjaga. Eilses ajalehes Lääne Elu ilmunud intervjuus kritiseeris erakonna aseesimees Jaanus Karilaid teravalt erakonnavälise valimisnimekirja mõttega mängivat parteikaaslast Yana Toomi. Selle peale sai ta peaministrilt ja erakonna juhilt Jüri Rataselt peapesu.

Karilaid oli Lääne Elule öelnud, et suur ja võimas erakond peab saama selguse majja ning selline jant ei tohi jätkuda. Tema hinnangul on võimalik erimeelsused lahendada, kui Toom tahab poliitikuna ellu jääda. Toomi erakonnast lahkumist ta tõenäoliseks ei pidanud.

06.07.2017 08.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto