Sisukord
Arter
Postimees
15.07.2017
Eesti Peko närviline, aga jummala õnnelik päev Siberis (1) Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Välismaa Mosulist naasnud Eesti rindeoperaator: kõikjal rusud, laibad ja kohutav hais (8) Kriitikat tõrjuv Türgi tähistab võitu riigipöörajate üle Iraagi rahu võti on sunniitide ja šiiitide suhted Saksamaa teenib Kreeka aitamiselt miljoneid (8) Soros versus Orbán (6) Arvamus Ene Pajula veste: mammi eelistaks eestimaist Ülbusel oli alust (2) Edasi 1989. aastal: laupäevaküsimus: kuidas on sisse astuda? Nutisead rukkis Pardon my Estonglish (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: tuumadesarmeerijad Tallinnas Juhan Mellik: Hiina versus internet (1) Juhtkiri: kirvega maksusüsteemi kallal (9) Sport Tokyo suveolümpia edestab eelmisi spordipidusid Mis ometi toimub Eesti korvpallis? (5) Joosep Susi: kas videokordused on saatanast? Videomäng toob taskusse kuuekordse keskmise palga (3) Ragbikoondis sihib uut taset Tallinn Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Tarbija Suur hinnavõrdlus: juuli ostukorvi hinda tõstab kallinenud alkohol (4) Arter Meisterdamine virgutab loovust. Vaata, kuidas teha ise üks armas rõdulaud! Riigiametnikust ettevõtjaks: eales pole hilja elus pööret teha (1) Lastemood: mini-mina on suurim trend Hea asukoht ja mõistlik hinnatase uues rannarestoranis Hingesugulased 70. abieluaasta künnisel: teineteiseta ei saa (1) Golf aitab iseennast mõista Tee värske kartuli kaaslaseks heeringakaaviari Tiina Park: Armastuse keetmine (1) Piret Krumm: nali pole naise sünnipagasis Hõissa rikkuripulmad! Horoskoop Kuhu minna? Kastiratas Babboe viib lapsed lasteaeda ja kooli (3) Eesti käsitööratas Viks = topeltraam + topeltdisain (2) Vibulaskja naeratus. Kuidas sõidab Mazda MX-5? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lastemood: mini-mina on suurim trend

3 min lugemist
  • Reegleid on aina vähem.
  • Sitsid-satsid on moes juba mitmendat hooaega.
  • Eriti trendikas on järgmisel suvel kanda värvilisi laiu pükse.
Monnalisa moesõu on alati üks oodatumaid ja silmatorkavamaid üritusi Pitti Bimbol. Järgmiseks suveks pakub Itaalia moelooja veidi ulakaid, mõnusa huumoriga ema-tütre outfite. FOTO: Emily Kornya

Itaalias Firenzes näidati lastemoe kõige tähtsamal messil Pitti Bimbo ette kõik uuemad lastemoe trendid – suured mustrid, kolmveerandpikkuses püksid, asümmeetrilised lõiked, sportlikud elemendid ja oi kui palju muudki.

Tellijale Tellijale

Itaallased on läbi aegade olnud kirglik moerahvas – kõige suuremad trendide loojad ja järgijad on pärit just saapakujuliselt maalt. Seda ka lastemoes. Nad armastavad lapsi hästi riidesse panna ning oskavad väikestele mõeldud moodi hinnata ja vääriliselt eksponeerida. Ka pisikestes linnades on uhked lastemoe poed ja butiigid, tippdisainerid loovad spetsiaalseid lastekollektsioone ning üldse on just Itaalias tunda, et pisikestele mõeldud mood on oluline ja elus.

Kaks korda aastas Firenzes toimuv suur lastemoe mess on nagu festival, kus saavad kokku sajad moeloojad, stilistid, ostujuhid ja meedia. Iga aastaga on Pitti Bimbol aina rohkem uusi lastemoe brände ja on selgelt näha, kuidas fookus on läinud suurtelt tegijatelt väikestele reeglitemurdjatele, kes katsetavad materjalide, lõigete ja mustritega. Näiteks püüdsid seekord pilku teksariidest valmistatud beebide kimonod, mille olid loonud Hawaiilt pärit ameeriklane ja tema Tšiili juurtega abikaasa.

14.07.2017 17.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto