Sisukord
60+
Postimees
15.07.2017
Eesti Peko närviline, aga jummala õnnelik päev Siberis (1) Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Välismaa Mosulist naasnud Eesti rindeoperaator: kõikjal rusud, laibad ja kohutav hais (8) Kriitikat tõrjuv Türgi tähistab võitu riigipöörajate üle Iraagi rahu võti on sunniitide ja šiiitide suhted Saksamaa teenib Kreeka aitamiselt miljoneid (8) Soros versus Orbán (6) Arvamus Ene Pajula veste: mammi eelistaks eestimaist Ülbusel oli alust (2) Edasi 1989. aastal: laupäevaküsimus: kuidas on sisse astuda? Nutisead rukkis Pardon my Estonglish (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: tuumadesarmeerijad Tallinnas Juhan Mellik: Hiina versus internet (1) Juhtkiri: kirvega maksusüsteemi kallal (9) Sport Tokyo suveolümpia edestab eelmisi spordipidusid Mis ometi toimub Eesti korvpallis? (5) Joosep Susi: kas videokordused on saatanast? Videomäng toob taskusse kuuekordse keskmise palga (3) Ragbikoondis sihib uut taset Tallinn Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Tarbija Suur hinnavõrdlus: juuli ostukorvi hinda tõstab kallinenud alkohol (4) Arter Meisterdamine virgutab loovust. Vaata, kuidas teha ise üks armas rõdulaud! Riigiametnikust ettevõtjaks: eales pole hilja elus pööret teha (1) Lastemood: mini-mina on suurim trend Hea asukoht ja mõistlik hinnatase uues rannarestoranis Hingesugulased 70. abieluaasta künnisel: teineteiseta ei saa (1) Golf aitab iseennast mõista Tee värske kartuli kaaslaseks heeringakaaviari Tiina Park: Armastuse keetmine (1) Piret Krumm: nali pole naise sünnipagasis Hõissa rikkuripulmad! Horoskoop Kuhu minna? Kastiratas Babboe viib lapsed lasteaeda ja kooli (3) Eesti käsitööratas Viks = topeltraam + topeltdisain (2) Vibulaskja naeratus. Kuidas sõidab Mazda MX-5? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hingesugulased 70. abieluaasta künnisel: teineteiseta ei saa

4 min lugemist
  • Üksteisest tuleb hoolida ja seda peab ka välja näitama.
  • Teineteiseta Elmar ja Hilja Pinka oma elu ette ei kujuta.

Nad ei lõpeta teineteise lauseid, kuid seda vahest polekski vaja. Korraks vaatamisest on küllalt ja sa saad aru. Käsi otsib kätt, silm silma – tugitoolides teineteise kõrval istuva vanapaari pilgust leiab hellust ja armastust. On seda siis, kui nad teineteisest räägivad, on siis, kui kuulevad kaasat rääkimas.

Tellijale Tellijale

«Üksteisest tuleb hoolida ja seda peab ka välja näitama,» ütleb Hilja Pinka välja ülipika abielu saladuse. Nad on Elmariga olnud abielus juba 70 aastat. «Oleme nagu kaks head sõpra, kes elavad üksteise kõrval.»

Elmari silmis vilksatab kaval tuluke. Ta väristab korra hallikat habet, muheleb, Hilja käest lahti ei lase ja kostab: «Kas on üldse mõtet mitut naist võtta? Olen seda usku, et piisab ühest naisest küll.»

14.07.2017 17.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto