Sisukord
Arvamus
Postimees
12.07.2017
Eesti Tšetšeen Salauddin kaitses Eesti suursaadikut (11) Autopõlengu Õismäel põhjustas ilmselt süütamine Ernits: Olga ja Oudekki pole viimast sõna öelnud (3) Ühinemispartnerid süüdistavad Palamuset pettuses Majandus Rahumaa lubab kvaliteetset, klassikalist ja suurematele numbritele mõeldud aluspesu Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Leedu valitsuse võimalikus langemises võib süüdistada metsa (1) Trumpi vanim poeg sattus Vene-skandaali Eesti sätib ELi rahanduse purjeid Märgid eesistumisest – digikuppel ja saunalava Arvamus Ülle Leis: sibularõngaste sündroom ehk Tõlge Eesti moodi (5) Ele Loonde: kas meie läheks sõtta? (17) Juhtkiri: vaktsineerimisvastaste ühiskonnaohtlik hoiak (24) Postimees 1939. aastal: Eesti suvituslinnades on käes hooaja kõrghetked Ahto Lobjakas: G20 järelmid – maailm autopiloodil (7) Einar Lillo: mõistuse ja mõõgaga Euroopa Liidu relvadirektiivist Erkki Bahovski: väärtused. Mis need õieti on? (7) Sport Nadal pakkis maratoni järel asjad Naeratus, mis lummas jalgpallimaailma Kaul rühib tippu Balta ja Kontaveidi innustusel Legendaarne Vladislav Tretjak õpetas Eesti koondise esiväravavahti Tartu Video: Tartu tagurpidimajas hakkad iseendaski kahtlema (1) Staadioni tänava kõnnitee remonti hinge pidades oodata ei tasu Kuivanud õunapuu Hillar Palametsa aias kannab vilja Sundliidetavad vallad on otsustanud ette võtta kohtutee Vigurdav ilm muudab heinateo talunikele keeruliseks Droonifotod ja -video: Tatra orus suurel maanteel käib sõit juba kuu aega nagu kuristiku serval (4) Raske rattasõit püüab osalejaid alati üllatada Keskaegne tartlane hoidus veest ja hambapesust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1939. aastal: Eesti suvituslinnades on käes hooaja kõrghetked

1 min lugemist

Postimees avaldab uudisteküljel ülevaate suvitajatest ja majutusvõimalustest Eesti suvituslinnades.

Loodushoiu ja Turismi Instituudile saabunud viimaseil andmeil oli suvitajate arv Narva-Jõesuus 4220, sel hulgas välismaalasi 360. Mis puutub majutamise võimalustesse Narva-Jõesuus, siis tühje suvilaid on veel üürida umbes 25, vabu tube suvilais, pansiones ja hotellides on 400 ümber. Seega on korteriolud lahedad, hinnad on üldiselt soodsad.

Pärnus on suvitajate arv 3227, neist välismaalasi tervelt 1503. Pärnu üksikuis pansiones on piiratud arvul tube saada, samuti on eramajades vabu tube.

Haapsalus tõuseb suvitajate arv 1914, välismaalasi nende hulgas 395. Haapsalus leidub praegu suvitajate jaoks veel üksikuid vabu tube ja kortereid.

Kuressaares on suvitajate üldarv 1042, neist välismaalasi 184. Majutamisvõimalused on Kuressaares praegu piiratud.

Mis puutub merevee temperatuuri, siis viimaseil päevil on see kõigis nimetatud kuurortides olnud soe. 12.07.1939

Seotud lood
11.07.2017 13.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto