Sisukord
Maailm
Tänane leht
12.07.2017
Eesti Tšetšeen Salauddin kaitses Eesti suursaadikut (11) Autopõlengu Õismäel põhjustas ilmselt süütamine Ernits: Olga ja Oudekki pole viimast sõna öelnud (3) Ühinemispartnerid süüdistavad Palamuset pettuses Majandus Rahumaa lubab kvaliteetset, klassikalist ja suurematele numbritele mõeldud aluspesu Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Leedu valitsuse võimalikus langemises võib süüdistada metsa (1) Trumpi vanim poeg sattus Vene-skandaali Eesti sätib ELi rahanduse purjeid Märgid eesistumisest – digikuppel ja saunalava Arvamus Ülle Leis: sibularõngaste sündroom ehk Tõlge Eesti moodi (5) Ele Loonde: kas meie läheks sõtta? (17) Juhtkiri: vaktsineerimisvastaste ühiskonnaohtlik hoiak (24) Postimees 1939. aastal: Eesti suvituslinnades on käes hooaja kõrghetked Ahto Lobjakas: G20 järelmid – maailm autopiloodil (7) Einar Lillo: mõistuse ja mõõgaga Euroopa Liidu relvadirektiivist Erkki Bahovski: väärtused. Mis need õieti on? (7) Sport Nadal pakkis maratoni järel asjad Naeratus, mis lummas jalgpallimaailma Kaul rühib tippu Balta ja Kontaveidi innustusel Legendaarne Vladislav Tretjak õpetas Eesti koondise esiväravavahti Tartu Video: Tartu tagurpidimajas hakkad iseendaski kahtlema (1) Staadioni tänava kõnnitee remonti hinge pidades oodata ei tasu Kuivanud õunapuu Hillar Palametsa aias kannab vilja Sundliidetavad vallad on otsustanud ette võtta kohtutee Vigurdav ilm muudab heinateo talunikele keeruliseks Droonifotod ja -video: Tatra orus suurel maanteel käib sõit juba kuu aega nagu kuristiku serval (4) Raske rattasõit püüab osalejaid alati üllatada Keskaegne tartlane hoidus veest ja hambapesust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti sätib ELi rahanduse purjeid

3 min lugemist
Rahandusminister Toomas Tõniste eile koosolekut juhatamas. FOTO: FRANCOIS LENOIR/REUTERS/Scanpix

Eilne Euroopa Liidu majandus- ja rahandusministrite nõukogu (Ecofin) kohtumine oli Eesti jaoks esimene kord juhatada nõupidamist, mis on valitsusjuhtide ja riigipeade kogunemise järel ELis üks tähtsaim.

Tellijale Tellijale

Kui mitme Eesti ministri jaoks on ELi kohtumistel osalemine rutiin ja kõiki neist on eesistumiseks spetsiaalselt ette valmistatud, siis kuu aja eest rahandusministriks kinnitatud Toomas Tõnistel (IRL) jäi valmistuseks vaid mõni nädal.

«Ausalt öeldes oli see kümme korda kergem, kui ma kartsin,» ütles eesistumist paadikapteni tööga võrrelnud Tõniste Postimehele. «Sisuliselt on see täpselt sama nagu iga teise koosoleku juhatamine, ainult et sa pead teadma protseduure,» lisas Tõniste.

11.07.2017 13.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto