Sisukord
Maailm
Postimees
12.07.2017
Eesti Tšetšeen Salauddin kaitses Eesti suursaadikut (11) Autopõlengu Õismäel põhjustas ilmselt süütamine Ernits: Olga ja Oudekki pole viimast sõna öelnud (3) Ühinemispartnerid süüdistavad Palamuset pettuses Majandus Rahumaa lubab kvaliteetset, klassikalist ja suurematele numbritele mõeldud aluspesu Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Leedu valitsuse võimalikus langemises võib süüdistada metsa (1) Trumpi vanim poeg sattus Vene-skandaali Eesti sätib ELi rahanduse purjeid Märgid eesistumisest – digikuppel ja saunalava Arvamus Ülle Leis: sibularõngaste sündroom ehk Tõlge Eesti moodi (5) Ele Loonde: kas meie läheks sõtta? (17) Juhtkiri: vaktsineerimisvastaste ühiskonnaohtlik hoiak (24) Postimees 1939. aastal: Eesti suvituslinnades on käes hooaja kõrghetked Ahto Lobjakas: G20 järelmid – maailm autopiloodil (7) Einar Lillo: mõistuse ja mõõgaga Euroopa Liidu relvadirektiivist Erkki Bahovski: väärtused. Mis need õieti on? (7) Sport Nadal pakkis maratoni järel asjad Naeratus, mis lummas jalgpallimaailma Kaul rühib tippu Balta ja Kontaveidi innustusel Legendaarne Vladislav Tretjak õpetas Eesti koondise esiväravavahti Tartu Video: Tartu tagurpidimajas hakkad iseendaski kahtlema (1) Staadioni tänava kõnnitee remonti hinge pidades oodata ei tasu Kuivanud õunapuu Hillar Palametsa aias kannab vilja Sundliidetavad vallad on otsustanud ette võtta kohtutee Vigurdav ilm muudab heinateo talunikele keeruliseks Droonifotod ja -video: Tatra orus suurel maanteel käib sõit juba kuu aega nagu kuristiku serval (4) Raske rattasõit püüab osalejaid alati üllatada Keskaegne tartlane hoidus veest ja hambapesust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Trumpi vanim poeg sattus Vene-skandaali

3 min lugemist
Donald Trump Jr (keskel) kallistab oma isa Donald Trumpi. Esiplaanil Trumpi minia Vanessa. FOTO: Mike Segar/Reuters/Scanpix

Ameerika Ühendriikides on puhkenud president Donald Trumpi ümber uus skandaal, mis puudutab taas Vene-sidemeid – kuid nüüd on sihtmärgiks tema vanim poeg Donald Trump jr.

Tellijale Tellijale

Väljaande New York Times vahendusel jõudis päevavalgele, et kaks päeva pärast seda, kui Trump oli valitud vabariiklaste ametlikuks kandidaadiks, kohtus Trump jr Kremliga seostatava juristi Natalja Veselnitskajaga. Kokkusaamise vahendaja oli talle öelnud, et naisel on Trumpi vastaskandidaadi, demokraat Hillary Clintoni mainet kahjustavat infot.

Trump jr püüdis loo ilmumise järel väita, et kohtumise teemaks oli üks Magnitski nimekirjaga (USA külmutas 2012. aastal Vene ametnike varad, kes olid seotud inimõiguste rikkumisega – K. V.) seotud adopteerimisjuhtum. Ent kolm Valgest Majast pärit allikat kinnitasid seejärel New York Timesile, et Trump jr nõustus kokku saama alles siis, kui talle oli saadetud meil, kus väideti – Clintonit puudutav materjal on osa Vene valitsuse abist, mille eesmärk on Trump võimule aidata.

11.07.2017 13.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto