Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
12.07.2017
Eesti Tšetšeen Salauddin kaitses Eesti suursaadikut (11) Autopõlengu Õismäel põhjustas ilmselt süütamine Ernits: Olga ja Oudekki pole viimast sõna öelnud (3) Ühinemispartnerid süüdistavad Palamuset pettuses Majandus Rahumaa lubab kvaliteetset, klassikalist ja suurematele numbritele mõeldud aluspesu Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Leedu valitsuse võimalikus langemises võib süüdistada metsa (1) Trumpi vanim poeg sattus Vene-skandaali Eesti sätib ELi rahanduse purjeid Märgid eesistumisest – digikuppel ja saunalava Arvamus Ülle Leis: sibularõngaste sündroom ehk Tõlge Eesti moodi (5) Ele Loonde: kas meie läheks sõtta? (17) Juhtkiri: vaktsineerimisvastaste ühiskonnaohtlik hoiak (24) Postimees 1939. aastal: Eesti suvituslinnades on käes hooaja kõrghetked Ahto Lobjakas: G20 järelmid – maailm autopiloodil (7) Einar Lillo: mõistuse ja mõõgaga Euroopa Liidu relvadirektiivist Erkki Bahovski: väärtused. Mis need õieti on? (7) Sport Nadal pakkis maratoni järel asjad Naeratus, mis lummas jalgpallimaailma Kaul rühib tippu Balta ja Kontaveidi innustusel Legendaarne Vladislav Tretjak õpetas Eesti koondise esiväravavahti Tartu Video: Tartu tagurpidimajas hakkad iseendaski kahtlema (1) Staadioni tänava kõnnitee remonti hinge pidades oodata ei tasu Kuivanud õunapuu Hillar Palametsa aias kannab vilja Sundliidetavad vallad on otsustanud ette võtta kohtutee Vigurdav ilm muudab heinateo talunikele keeruliseks Droonifotod ja -video: Tatra orus suurel maanteel käib sõit juba kuu aega nagu kuristiku serval (4) Raske rattasõit püüab osalejaid alati üllatada Keskaegne tartlane hoidus veest ja hambapesust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Staadioni tänava kõnnitee remonti hinge pidades oodata ei tasu

1 min lugemist
Sõidutee remondi tõttu eemaldati tänavalt äärekivid. FOTO: Sille Annuk

Tartu Staadioni tänava kõnnitee seisukord teeb pärast sõidutee remondi algust elanikele peavalu, kuna tee on konarlik ja ohtlik. «Liiklus on siin väga tihedaks läinud,» ütles Staadioni tänaval elav Ants Aaver. Ta rääkis, et enne sõidutee remonti oli kõnnitee enam-vähem korras ning äärekivid olemas, aga varsti pärast remondi algust need eemaldati.

Aaveri sõnul kannatab kõnniteel käia küll, aga see on väga konarlik, auklik ning tolmab, vihmavesi ja tuul aga kannavad sõiduteelt prahi kõnniteele. 

Staadioni tänava kõnnitee nii pea veel renoveeritud ei saa. Teedeteenistuse juhataja Urmas Mets ütles, et kõnnitee tuleb teha korda terves ulatuses ning sinna juurde oleks vaja ruumi ka jalgratturitele. 

Samuti tuleks tänavasse rajada lahkvoolne kanalisatsioon, mis aga kahekordistaks objekti maksumust. «Prioriteetne see pole, aga me ei ole seda ka unustanud,» ütles teedeteenistuse juhataja. Praegu tegeletakse tema sõnul nende kergliiklusteedega, millel on lisaks Euroopa Liidu toetusele suur omaosalus. 

Metsa sõnul püütakse jälgida linna üldpilti ja Staadioni tänava suuna katab hästi Aruküla kergliiklustee. 

Seotud lood
11.07.2017 13.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto