Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
22.02.2020
Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu (7) Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? (2) Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast (34) KOHALIK VAADE ⟩ Kolmejalgsed vallandasid Leedus liiklusraevu (15) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega (5) Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (6) Sipsik elab veel! (1) Läti ema eksirännakud (3) Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (22) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat (1) Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Uus normaalsus: jäävabal talvel sööb torm Eesti randa nagu labidaga Merendus Hiina viirus muserdab maailma laevandust AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» (75) Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (21) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab (5) Arter Depressiooni põrgust pääsenud Liis Velsker: emotsioonide kõikumine oli nii metsik, et ma enam ei jaksanud nendega tegeleda (4) Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (38) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks VIDEO. Mägine Itaalia: hirmud, viirastused ja maagia Ei karjet, ei kõmakat, matkaja lihtsalt kadus teelt Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Superstaar Anne Veski: «Paabulinnuks ei pea saama!» (1) Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (22) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Staadioni tänava kõnnitee remonti hinge pidades oodata ei tasu

1 min lugemist
Sõidutee remondi tõttu eemaldati tänavalt äärekivid. FOTO: Sille Annuk

Tartu Staadioni tänava kõnnitee seisukord teeb pärast sõidutee remondi algust elanikele peavalu, kuna tee on konarlik ja ohtlik. «Liiklus on siin väga tihedaks läinud,» ütles Staadioni tänaval elav Ants Aaver. Ta rääkis, et enne sõidutee remonti oli kõnnitee enam-vähem korras ning äärekivid olemas, aga varsti pärast remondi algust need eemaldati.

Aaveri sõnul kannatab kõnniteel käia küll, aga see on väga konarlik, auklik ning tolmab, vihmavesi ja tuul aga kannavad sõiduteelt prahi kõnniteele. 

Staadioni tänava kõnnitee nii pea veel renoveeritud ei saa. Teedeteenistuse juhataja Urmas Mets ütles, et kõnnitee tuleb teha korda terves ulatuses ning sinna juurde oleks vaja ruumi ka jalgratturitele. 

Samuti tuleks tänavasse rajada lahkvoolne kanalisatsioon, mis aga kahekordistaks objekti maksumust. «Prioriteetne see pole, aga me ei ole seda ka unustanud,» ütles teedeteenistuse juhataja. Praegu tegeletakse tema sõnul nende kergliiklusteedega, millel on lisaks Euroopa Liidu toetusele suur omaosalus. 

Metsa sõnul püütakse jälgida linna üldpilti ja Staadioni tänava suuna katab hästi Aruküla kergliiklustee. 

Seotud lood
21.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto