Sisukord
Arvamus
Postimees
22.02.2020
Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu (6) Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? (2) Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast (33) KOHALIK VAADE ⟩ Kolmejalgsed vallandasid Leedus liiklusraevu (15) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega (5) Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (6) Sipsik elab veel! (1) Läti ema eksirännakud (3) Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (22) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat (1) Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Uus normaalsus: jäävabal talvel sööb torm Eesti randa nagu labidaga Merendus Hiina viirus muserdab maailma laevandust AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» (75) Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (21) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab (5) Arter Depressiooni põrgust pääsenud Liis Velsker: emotsioonide kõikumine oli nii metsik, et ma enam ei jaksanud nendega tegeleda (4) Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (38) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks VIDEO. Mägine Itaalia: hirmud, viirastused ja maagia Ei karjet, ei kõmakat, matkaja lihtsalt kadus teelt Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Superstaar Anne Veski: «Paabulinnuks ei pea saama!» (1) Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (22) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Edasi 1987. aastal: ohtlik!

1 min lugemist
Kirjad FOTO: Internet

Edasi toimetus avaldab kirja, mille avaldamata jätmine oleks ääretult ohtlik:
 

«81815 3m N81815 IIAX MACBETCCT XX

Need märgid peavad teile tooma õnne. Originaal asub Hollandis. See soov on läinud läbi terve maailma 10 korda. Nüüd peab ta külastama teid. Ta tuleb teile posti teel. Saatke see kiri neile kellele soovite õnne. Ärge hoidke seda üle 96 tunni. See kett on loodud ühe venetsueela miljonäri poolt. Saatke see kiri ära ja oodake siis nädala pärast üllatust. See on tõsi isegi siis, kui te olete ebausklik. Näiteks Richard Soomest suri kuu aega hiljem, kui oli katki tõmmanud kirja keti, s.t. viskas saadud kirja minema. J. Don kirjutas 20 koopiat ja võitis loteriil 30 000 dollarit. Martis Sorend sai sellise kirja, kuid ei pööranud sellele tähelepanu, ta kaotas naise sünnitamisel ja laps sündis haigena. Ta kirjutas 20 koopiat ja laps paranes. Tehke 20 koopiat ja saatke ära.

HEASOOVIJA.»

Nüüd, kus sellest tobedast kirjast on kriipsugi muutmata tehtud 114 141 koopiat (s.o. Edasi tänane tiraaž), arvab toimetus, et sellise jamaga pole vaja kirjakandjaid rohkem tülitada. Kui kirja paljundamise eest ettenähtud loteriivõit 30 000 dollarit peaks meie piletile langema, siis lubame trükikojaga selle ausalt ära jagada.

14.07.1987

Seotud lood
    21.02.2020 24.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto