Sisukord
Arvamus
Postimees
14.07.2017
Eesti Venelane vaidleb kohtus, et on eestlane (110) Tänavused merepäevad: suured laevad ja õhus hõljuvad paadid Kohus saatis Darja tapja aastateks vangi Metropoli hotelli tulistamises kahtlustatav tabati Hispaanias Eerik Heldna lahkub kapo asejuhi ametist Eestil polnud kaks päeva ühtegi päästekopterit (8) Majandus Turvahiiu juhi identiteet varastati (1) Majanduse lühiuudised2 Mahajäetud mõisast mainekaks restoraniks Välismaa Brexiti kell tiksub Brüsseli ja Londoni vaidluste saatel armutult edasi Euroopa vajab lisaraha Millised on brittide väljavaated pärast Brexitit? Fotod: Trump tuli prantslastele külla Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE. Ungari valitsus kleepis linnaruumi täis Sorost mõnitavaid plakateid (5) Arvamus Hardo Pajula: kaose käsilased (53) Politoloog: valida on Reformierakonna hegemoonia ja alternatiivide vahetumise vahel (13) Juhtkiri: põlluselfide konflikti juured on sovetiajas (32) Edasi 1987. aastal: ohtlik! Andrus Karnau: haldusreform ei jäta Läänemaast midagi järele (4) Ott Järvela: Roger Federer kui tippspordi kaitseingel Kultuur Rein Rannap: Mul tulevad need meloodiad nii kergesti! Sport Spordi lühiuudised Kalju kaotusmängu tõi omapära kohtuniku vahetus Segane seis Pärnu klubi ja korvpalliliiduga Veerpalu juhtumi vari kummitab Eesti spordi rahastust tänaseni (5) Järelvaadatav: 23-aastane Muguruza võitis veenvalt Wimbledoni finaalis 37-aastase Williamsi Tallinn Tänavused merepäevad: suured laevad ja õhus hõljuvad paadid Tartu Pangodi röövpüüdjad tegutsevad tänavu vähkidega eriti julmal viisil Sigade ühishaud Torma lähistel jääb viimaseks omasuguseks Seiklushimulised Tartu noormehed rallivad Žiguliga Inglismaalt Siberisse Filatelist Kaido Andres ootab sünnipäevi, et endale kinke teha Kehv kevad ja suvi küll, aga eestimaine kurk läheb juba purki Mullustest põlengutest räsitud Piirissaar täiustab veevärki Tartu muutub üha rattarohkemaks Klaverid kerkisid orelirõdule Meelelahutus Koomiks Sudoku

Edasi 1987. aastal: ohtlik!

1 min lugemist
Kirjad FOTO: Internet

Edasi toimetus avaldab kirja, mille avaldamata jätmine oleks ääretult ohtlik:
 

«81815 3m N81815 IIAX MACBETCCT XX

Need märgid peavad teile tooma õnne. Originaal asub Hollandis. See soov on läinud läbi terve maailma 10 korda. Nüüd peab ta külastama teid. Ta tuleb teile posti teel. Saatke see kiri neile kellele soovite õnne. Ärge hoidke seda üle 96 tunni. See kett on loodud ühe venetsueela miljonäri poolt. Saatke see kiri ära ja oodake siis nädala pärast üllatust. See on tõsi isegi siis, kui te olete ebausklik. Näiteks Richard Soomest suri kuu aega hiljem, kui oli katki tõmmanud kirja keti, s.t. viskas saadud kirja minema. J. Don kirjutas 20 koopiat ja võitis loteriil 30 000 dollarit. Martis Sorend sai sellise kirja, kuid ei pööranud sellele tähelepanu, ta kaotas naise sünnitamisel ja laps sündis haigena. Ta kirjutas 20 koopiat ja laps paranes. Tehke 20 koopiat ja saatke ära.

HEASOOVIJA.»

Nüüd, kus sellest tobedast kirjast on kriipsugi muutmata tehtud 114 141 koopiat (s.o. Edasi tänane tiraaž), arvab toimetus, et sellise jamaga pole vaja kirjakandjaid rohkem tülitada. Kui kirja paljundamise eest ettenähtud loteriivõit 30 000 dollarit peaks meie piletile langema, siis lubame trükikojaga selle ausalt ära jagada.

14.07.1987

Seotud lood
    13.07.2017 15.07.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto