Sisukord
Kultuur
Postimees
15.07.2017
Eesti Peko närviline, aga jummala õnnelik päev Siberis (1) Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Välismaa Mosulist naasnud Eesti rindeoperaator: kõikjal rusud, laibad ja kohutav hais (8) Kriitikat tõrjuv Türgi tähistab võitu riigipöörajate üle Iraagi rahu võti on sunniitide ja šiiitide suhted Saksamaa teenib Kreeka aitamiselt miljoneid (8) Soros versus Orbán (6) Arvamus Ene Pajula veste: mammi eelistaks eestimaist Ülbusel oli alust (2) Edasi 1989. aastal: laupäevaküsimus: kuidas on sisse astuda? Nutisead rukkis Pardon my Estonglish (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: tuumadesarmeerijad Tallinnas Juhan Mellik: Hiina versus internet (1) Juhtkiri: kirvega maksusüsteemi kallal (9) Sport Tokyo suveolümpia edestab eelmisi spordipidusid Mis ometi toimub Eesti korvpallis? (5) Joosep Susi: kas videokordused on saatanast? Videomäng toob taskusse kuuekordse keskmise palga (3) Ragbikoondis sihib uut taset Tallinn Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Tarbija Suur hinnavõrdlus: juuli ostukorvi hinda tõstab kallinenud alkohol (4) Arter Meisterdamine virgutab loovust. Vaata, kuidas teha ise üks armas rõdulaud! Riigiametnikust ettevõtjaks: eales pole hilja elus pööret teha (1) Lastemood: mini-mina on suurim trend Hea asukoht ja mõistlik hinnatase uues rannarestoranis Hingesugulased 70. abieluaasta künnisel: teineteiseta ei saa (1) Golf aitab iseennast mõista Tee värske kartuli kaaslaseks heeringakaaviari Tiina Park: Armastuse keetmine (1) Piret Krumm: nali pole naise sünnipagasis Hõissa rikkuripulmad! Horoskoop Kuhu minna? Kastiratas Babboe viib lapsed lasteaeda ja kooli (3) Eesti käsitööratas Viks = topeltraam + topeltdisain (2) Vibulaskja naeratus. Kuidas sõidab Mazda MX-5? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Piret Krumm: nali pole naise sünnipagasis

15 min lugemist
  • «Mida laiemas ringis liikuda, seda laiem on ka vaateväli.»
  • «Mina olen meelelahutusse alati põlguseta suhtunud.»
  • «Olla tuju hoidja või tuju tõstja pole lihtne.»
Piret Krumm. FOTO: Eero Vabamägi

1. augustil Eesti Draamateatrist lahkuv ja vabakutse elu alustav näitlejanna Piret Krumm tahab teha rohkem komöödiat ega tõmba kunsti ja meelelahutuse vahele piiri. «Olla tuju tõstja ja tuju hoidja on raske töö,» ütleb ta.

Tellijale Tellijale

Intervjuule tulles on Piret Krumm nii lustlik ja vahetu, et minu kramplikud katsed teda teietada kukuvad kohe läbi. Elevusel on põhjus: tema elus algab uus osa pealkirjaga «Vabakutseline» ja selleks on ta valmistunud lavakoolist alates – Eestis ja maailmas tehakse nii palju põnevat teatrit ja ägedaid filme, et oleks raiskamine end vaid ühe majaga siduda.

Piret Krumm ei erista teatrit ja meelelahutust. «Lavaline olek on seotud pühapaigaga. Ja selles pühapaigas peab ka lõbus olema,» ütleb näitlejanna Arterile. Tema suvi on täis nii muusikat kui ka teatrit ja ainus, mis talle praegu muret teeb, on see, kuidas leida üks nädal muretult murul lesimiseks.

14.07.2017 17.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto