Sisukord
Tarbija
Postimees
15.07.2017
Eesti Peko närviline, aga jummala õnnelik päev Siberis (1) Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Välismaa Mosulist naasnud Eesti rindeoperaator: kõikjal rusud, laibad ja kohutav hais (8) Kriitikat tõrjuv Türgi tähistab võitu riigipöörajate üle Iraagi rahu võti on sunniitide ja šiiitide suhted Saksamaa teenib Kreeka aitamiselt miljoneid (8) Soros versus Orbán (6) Arvamus Ene Pajula veste: mammi eelistaks eestimaist Ülbusel oli alust (2) Edasi 1989. aastal: laupäevaküsimus: kuidas on sisse astuda? Nutisead rukkis Pardon my Estonglish (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: tuumadesarmeerijad Tallinnas Juhan Mellik: Hiina versus internet (1) Juhtkiri: kirvega maksusüsteemi kallal (9) Sport Tokyo suveolümpia edestab eelmisi spordipidusid Mis ometi toimub Eesti korvpallis? (5) Joosep Susi: kas videokordused on saatanast? Videomäng toob taskusse kuuekordse keskmise palga (3) Ragbikoondis sihib uut taset Tallinn Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Tarbija Suur hinnavõrdlus: juuli ostukorvi hinda tõstab kallinenud alkohol (4) Arter Meisterdamine virgutab loovust. Vaata, kuidas teha ise üks armas rõdulaud! Riigiametnikust ettevõtjaks: eales pole hilja elus pööret teha (1) Lastemood: mini-mina on suurim trend Hea asukoht ja mõistlik hinnatase uues rannarestoranis Hingesugulased 70. abieluaasta künnisel: teineteiseta ei saa (1) Golf aitab iseennast mõista Tee värske kartuli kaaslaseks heeringakaaviari Tiina Park: Armastuse keetmine (1) Piret Krumm: nali pole naise sünnipagasis Hõissa rikkuripulmad! Horoskoop Kuhu minna? Kastiratas Babboe viib lapsed lasteaeda ja kooli (3) Eesti käsitööratas Viks = topeltraam + topeltdisain (2) Vibulaskja naeratus. Kuidas sõidab Mazda MX-5? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suur hinnavõrdlus: juuli ostukorvi hinda tõstab kallinenud alkohol

2 min lugemist
Augustikuu ostukorv osutus kalleimaks Selveris. FOTO: Tairo Lutter

Kui igapäevakauba, nagu piima- ja lihatoodete, kuivainete ning puu- ja juurviljade hinnad poodides väga suuresti ei erine, siis pärast aktsiisitõusu tekivad käärid just lahja alkoholi hinnas, mis kuulub samuti nii mõnegi eestlase igakuiste ostude hulka.

Tellijale Tellijale

Juulikuu kalleim ostukorv on Coopi ees napilt Selveril, kus praegu käib küll Laadapäevade kampaania, ent meie ostukorvi toodete hulgas kajastuvad vaid vähesed allahindlused. Coop paistab seekord silma sellega, et 38st meie ostukorvi kuuluvast tootest ei ole mitte ükski müügil soodushinnaga, isegi mitte Säästukaarti kasutades. Ka Rimis oli hindade võrdlemise ajal parajasti sooduskampaania Tudish Piip, ent soodushindadega tooteid leidub ostukorvis vaid üksikuid. Rimi kaart annab ostukorvile 50 senti soodustust tomatite ja arbuusi hinnalt.

Soodsaim ostukorv on nagu varasematelgi hinnavõrdlustel Grossi poes, kust võib leida soodsaima hinnaga piimatooteid, kohvi ning värskeid puu- ja juurvilju. Kuigi ka Maximas leidub seekord eriti palju just puu- ja juurviljade kampaaniapakkumisi, on lõpparvestuses Grossi ostukorv Maxima omast ikka ligi viie euro võrra odavam. Hinnavahe kalleima ja odavaima ostukorvi vahel on aga lausa 11 eurot.

14.07.2017 17.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto