Sisukord
Tänane leht
Postimees
15.07.2017
Eesti Peko närviline, aga jummala õnnelik päev Siberis (1) Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Välismaa Mosulist naasnud Eesti rindeoperaator: kõikjal rusud, laibad ja kohutav hais (8) Kriitikat tõrjuv Türgi tähistab võitu riigipöörajate üle Iraagi rahu võti on sunniitide ja šiiitide suhted Saksamaa teenib Kreeka aitamiselt miljoneid (8) Soros versus Orbán (6) Arvamus Ene Pajula veste: mammi eelistaks eestimaist Ülbusel oli alust (2) Edasi 1989. aastal: laupäevaküsimus: kuidas on sisse astuda? Nutisead rukkis Pardon my Estonglish (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: tuumadesarmeerijad Tallinnas Juhan Mellik: Hiina versus internet (1) Juhtkiri: kirvega maksusüsteemi kallal (9) Sport Tokyo suveolümpia edestab eelmisi spordipidusid Mis ometi toimub Eesti korvpallis? (5) Joosep Susi: kas videokordused on saatanast? Videomäng toob taskusse kuuekordse keskmise palga (3) Ragbikoondis sihib uut taset Tallinn Selgus Admiraliteedi basseini silla ideekonkursi võitja (3) Tarbija Suur hinnavõrdlus: juuli ostukorvi hinda tõstab kallinenud alkohol (4) Arter Meisterdamine virgutab loovust. Vaata, kuidas teha ise üks armas rõdulaud! Riigiametnikust ettevõtjaks: eales pole hilja elus pööret teha (1) Lastemood: mini-mina on suurim trend Hea asukoht ja mõistlik hinnatase uues rannarestoranis Hingesugulased 70. abieluaasta künnisel: teineteiseta ei saa (1) Golf aitab iseennast mõista Tee värske kartuli kaaslaseks heeringakaaviari Tiina Park: Armastuse keetmine (1) Piret Krumm: nali pole naise sünnipagasis Hõissa rikkuripulmad! Horoskoop Kuhu minna? Kastiratas Babboe viib lapsed lasteaeda ja kooli (3) Eesti käsitööratas Viks = topeltraam + topeltdisain (2) Vibulaskja naeratus. Kuidas sõidab Mazda MX-5? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tokyo suveolümpia edestab eelmisi spordipidusid

2 min lugemist

Eesti Meedia peaprodutsent ja sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer käis hiljuti 2020. aasta Tokyo suveolümpiamängude rajatisi vaatamas ning tõdes, et jaapanlased on ettevalmistusega väga heal järjel. «Eelluure sai tehtud,» kinnitas ta.

Tellijale Tellijale

«Olümpiaettevalmistusfaasis on Tokyo kindlasti Rio de Janeirost ja teistest hiljuti toimunud olümpiatest kõvasti ees. Tokyo tuleb sama rõõmus olümpia kui Sydney 2000, sest enamik olümpiarajatisi on valmis. Ühtlasi on jaapanlased tuntud kui tehnoloogiagigandid. Muidugi ehitavad nad veel palju, sest kergejõustikustaadion lammutati maatasa ning praegu ehitatakse uut täiesti nullist, kuid nad on õigel teel,» arvas Kaljuveer, kes käis olümpialinnas koos NBC, BBC, YLE ja teiste rahvusvahelised teleõigused omandanud kanalite esindajatega.

Jaapan on olümpiamänge korraldanud varem kolm korda, Tokyos peeti suveolümpia aga 53 aastat tagasi, 1964. aastal. «Jaapanlastel on olümpia traditsioonides juba sees. Juba koosolekul öeldi ära, et jaapanlased saavad olümpia korraldamisega väga hästi hakkama,» ütles Kaljuveer.

14.07.2017 17.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto