Spordi lühiuudised

Postimees.ee ja Kanal 12 otseülekanne

19.00 Suvised X-mängud, rula pargisõidu finaal

Ma ei luba oma klubil raisata aega mängijatega, kelle ostmine on sisuliselt võimatu. Me pole leidnud ainsatki põhjust, et arvata, et Ronaldo võiks Realist lahkuda.

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho (pildil) ei usu, et Madridi Reali ridadesse kuuluv Cristiano Ronaldo liitub sel suvel tema meeskonnaga.

0,09

sekundit jäi Jaak-Heinrich Jagoril puudu 400 m tõkkejooksu MM-normist, kui ta võitis Lapinlahti võistluse karjääri paremuselt teise tulemuse 49,44ga.

Tellijale Tellijale

JALGPALL Vassiljev eksis penaltiga

Poola jalgpalli kõrgliiga esimeses voorus kohtusid Eesti koondislaste Sergei Zenjovi ja Konstantin Vassiljevi koduklubid. Zenjovi värav viis Krakowi Cracovia 13. minutil 1:0 juhtima, aga Gliwice Piast viigistas minut hiljem. 75. minutil oli Vassiljevil võimalus lüüa Piasti võiduvärav, ent tema penalti lendas üle värava. Ken Kallaste koduklubi Korona Kielce alustab hooaega täna.