Sisukord
Sõbranna
Postimees
22.07.2017
Eesti Loomalapsed ootavad vadereid Keemiarelva ohvrid tõmbavad tähelepanu Vaid nädal on jäänud teleteenuse valimiseks (1) Haiglad kahtlevad haigekassa raporti tulemustes (2) Haigekassa sõlmis lepingu neilt raha välja petnud arsti firmaga (5) Välismaa Mokenid riskivad kala püüdes eluga Hiina-Vene poliitmäng Läänemerel (14) KOHALIK VAADE: Ühtsus on üha vähem ühtne Ülimoodne Hiina sõjalaev osaleb õppustel Läänemerel (1) Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: kui õitses putkamajandus Heelia Sillamaa: kes kaitseb meid Poola maasikate eest? (20) Juhtkiri: naeratav Eesti on veel kaugel (7) Andres Adamson: «eestimeestest» Postimehe algusaegadel (1) Uus lootus Karmi ütlemisega kindral Edasi 1972. aastal: olümpiakoondisse! Simsoni julgustükid õhus ja Venemaal (3) Jelena Skulskaja: me tahame uskuda õnnelikku lõppu (2) Sport Spordi lühiuudised Sildaru kahekordset saltot MK-debüüdil käiku ei lase Kergejõustikuportaal: Rasmus Mägi on maailma kolmas tõkkejooksja Mees, kes ei kannata vaba aega Mart Soidro: viiekümne aasta tagune tegu Tarbija Postimehe test: sääsetõrje kui kesksuve populaarseim parfüüm? (2) Arter Horoskoop Gheorghe Creţu: eestlased oskavad silma vaadata Rekordarv eestlastest amatööre Tour de France’il Kairi Leivo – naine folgiköögist Muhu, Itaalia ja Skandinaavia ühes köögis koos Filmiarvustus: «Pöörased» – sobiv allameetrimeestele Mööda sadamakaid üles või plärtsuga vette! (1) Ei tea, mida oma eluga edasi teha – guugelda! (1) See reis meenub isegi pärast surma (3) Vihma sajab! Võtame siis mõnuga! Ilona Leib: Suvi, mida ei tulnud (1) Matkavarustus minimalistidele. Kuidas hoida kokku ruumi ja kaalu arvelt? V nagu Vaimustav. Aegumatut autoklassikat: BMW M3 (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vihma sajab! Võtame siis mõnuga!

4 min lugemist
FOTO: AFP / Scanpix

Mis suvemoest siin üldse juttugi saab olla, kui kogu aeg sajab?! Paraku paha tuju pilvi eemale ei puhu, targem oleks kohaneda. Olgem ausad – meie laiuskraadil pole see ka midagi erilist, et aina kallab. Vahele suts päikest on pigem preemia kui põhipalk. Tegelikult on porilompides plätserdada täitsa lahe, kui oled end vaid ilmale vastavalt riidesse pannud.

Tellijale Tellijale
Festivalirahvas rõõmustab ka vihmases ilmas. FOTO: AFP / Scanpix

Rahulolematus on alati mõtlemise küsimus – selle tekitab lõhe ootuste ja reaalsuse vahele. «No hei – on juuli, mul algas äsja puhkus. Mis korralagedus see olgu? Olgu olla päike ja palavus, mul on õigus seda saada! Muidu ma vingun!» Umbes sellist sisekõnet ja paraku ka vestlust tunneb praegu siit ja sealt. Aga ilmaga kahjuks kaubelda ei saa ja kiunumine toob tujutaevasse vaid musti pilvi lisaks.

21.07.2017 24.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto