Sisukord
Arvamus
Postimees
27.02.2020
Eesti ravi- ja riigiasutused on koroonaviiruseks valmis (1) Eesti Vox populi: kas koroonaviirus hirmutab? Eestlane Tenerifel: mingit viirusepaanikat pole Valitsus lükkas hoolduskindlustusmaksu idee laualt sahtlisse (1) Talv jõudis lõpuks Eestisse Majandus Linnahallile ulatasid abikäe üleaedsed (2) Walt Disney juht astus ootamatult tagasi Välismaa Ajajoon: kuidas Covid-19 Hiinast maailma levis KOHALIK VAADE. Itaaliat räsib viirusega samavõrra hirm ja valeinfo Ukraina ülemraada spiiker: valimisi ei saa pidada ajutiselt okupeeritud aladel Kara-Murza andis FBI kohtusse India usutüli muutus erakordselt veriseks Arvamus Juhtkiri: nii ei saa rallit sõita Marti Aavik: viirus ja vändaga raadio Raul Rikk: kelle tehnoloogiast sõltume? Loretta Kruusimäe: puue kui praktiline takistus armastusele Sergei Metlev: sinimustvalge defitsiit 14 välisministrit: kodusõja lõpetab vaid kokkulepe Erkki Koort: miljon põgenikku Sindi kandis Meie Eesti Maaja Vadi: halb juhtimine toob vinduva töötüli Mare Teichmann: ettevaatust – tervist ohustav töökeskkond Kadri Tammepuu: juhtimispraagist ilustamata Mart Murdvee: miks targad on ikka vaesed? Kultuur Lummav ja groteskselt stressi tekitav film Seebivaht ühiskonna ideaale ei kanna Kuidas mõista käsutäitjaid? Filmide tegemine on kui puhkus Sport Kompromissi ei leitud – Rally Estonia jääb sel aastal ära Maria Šarapova jättis tennisega hüvasti Maa Elu Pooled hundid jäävad küttimata Nädala mõte: ei tahaks ka tasuta Maamehe üllatus: päikesepaneel võib loodust kahjustada, diiselgeneraator mitte Kevadel metsas toimetades tuleb lindudele mõelda Seakatk andis tõuke rajada oma tapamaja Frank Kutteri tööprotsess võimaldab stressivaba liha Soid taastatakse järjest enam Looduslike võtetega haigusele vastu Milline võib tulla kevad ja suvi? Tomatikasvatajad jahivad uusi sorte Mees ehitas vaatetorni asemel tornsauna Tartu KIRI: kuidas küll kaitsta oma vara? Martin Kallasmaa: jagatud auto on ühiskonnale kasulikum Osa kiibiga koeri siiski ei leita üles Ahhaa keskuses valmis erakordne orienteerumisrada Burgerikiosk ja Delta võistlevad parima tiitli nimel Tuttpütt – kergesti äratuntav, ent siiski vähetuntud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1994. aastal: Postimehe küsitlus: kas te kasvatate midagi?

1 min lugemist
Kokkukasvanud kurgid FOTO: Elmo Riig / Sakala

Postimees uuris tartlastelt kas vastab tõele veendumus, et iga tõsine eestlane rohib suvel oma kurgipeenart.

58-aastane Lydia, pensionär: Mina kasvatan aiamaal kartulit, ube, hernest, kapsast, porgandit ja tilli.

Valdur (51), saekaatrimees: Mul on põllul õlleoder. Kurki ja tomatit kah. Ma nagu maainimene kah. Kõik juurviljad on endal kah maas.

Tarmo, üliõpilane: Varem kasvatasin juukseid, aga suve saabudes loobusin sellest.

Einar, pedagoog: Meil on väike aiamaa Tartust 20 kilomeetri kaugusel, kus kasvab kurk-tomat. Otsest vajadust aiapidamiseks pole, aga huvitav on. Kaevad ja kasvatad, suurepärane stressimaandamise moodus. Eile sain esimese tomati. Selle maitset ei saa poe omaga võrreldagi!

Neiu, kes mitte mingil juhul ei taha oma nime öelda: Kasvatan usku Jumalasse.

Priit, aktsiaseltsi juhatuse esimees: Ma ei kiida potipõllundust heaks. Selle ajaga, mis sellele kulub, võin hoopis raha teenida.

Kersti (üle 30), pereema: Poegi ja meest kasvatan. Muidu kasvatan aias peamiselt lilli, köögivilja oleme turult hankinud.

Jaana ja Jaanus, noored ning lõbusad inimesed: Me hakkame varsti lapsi kasvatama.

Annely (23), stjuardess: Kasvatan... Kasvatan juukseid ja küüsi, sest mul ei jätku aega ega tahtmist midagi muud kasvatada.

20.07.1994

Seotud lood
26.02.2020 27.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto