Sisukord
Eesti
Postimees
22.07.2017
Eesti Loomalapsed ootavad vadereid Keemiarelva ohvrid tõmbavad tähelepanu Vaid nädal on jäänud teleteenuse valimiseks (1) Haiglad kahtlevad haigekassa raporti tulemustes (2) Haigekassa sõlmis lepingu neilt raha välja petnud arsti firmaga (5) Välismaa Mokenid riskivad kala püüdes eluga Hiina-Vene poliitmäng Läänemerel (14) KOHALIK VAADE: Ühtsus on üha vähem ühtne Ülimoodne Hiina sõjalaev osaleb õppustel Läänemerel (1) Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: kui õitses putkamajandus Heelia Sillamaa: kes kaitseb meid Poola maasikate eest? (20) Juhtkiri: naeratav Eesti on veel kaugel (7) Andres Adamson: «eestimeestest» Postimehe algusaegadel (1) Uus lootus Karmi ütlemisega kindral Edasi 1972. aastal: olümpiakoondisse! Simsoni julgustükid õhus ja Venemaal (3) Jelena Skulskaja: me tahame uskuda õnnelikku lõppu (2) Sport Spordi lühiuudised Sildaru kahekordset saltot MK-debüüdil käiku ei lase Kergejõustikuportaal: Rasmus Mägi on maailma kolmas tõkkejooksja Mees, kes ei kannata vaba aega Mart Soidro: viiekümne aasta tagune tegu Tarbija Postimehe test: sääsetõrje kui kesksuve populaarseim parfüüm? (2) Arter Horoskoop Gheorghe Creţu: eestlased oskavad silma vaadata Rekordarv eestlastest amatööre Tour de France’il Kairi Leivo – naine folgiköögist Muhu, Itaalia ja Skandinaavia ühes köögis koos Filmiarvustus: «Pöörased» – sobiv allameetrimeestele Mööda sadamakaid üles või plärtsuga vette! (1) Ei tea, mida oma eluga edasi teha – guugelda! (1) See reis meenub isegi pärast surma (3) Vihma sajab! Võtame siis mõnuga! Ilona Leib: Suvi, mida ei tulnud (1) Matkavarustus minimalistidele. Kuidas hoida kokku ruumi ja kaalu arvelt? V nagu Vaimustav. Aegumatut autoklassikat: BMW M3 (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gheorghe Creţu: eestlased oskavad silma vaadata

9 min lugemist
  • Iga mees, kes astub platsile, on väga õnnelik, et saab esindada Eestit.
  • Igas meeskonnas on omad staarid. Me vajame neid.
  • Mentaalne taastumine on kõige olulisem, siis tuleb ka keha järele.
Aastatega emotsioone ohjama, varjama ja välja näitama õppinud Gheorghe Cretul on meeste jaoks erinevad lähenemisteed – kes vajab karmi sõna, kes heaga taas üles upitamist. FOTO: Mihkel Maripuu

Vesteldes sügavalt ja sisendavalt silma vaatav Eesti võrkpallikoondise peatreener Gheorghe Creţu on suutnud kolme Eestis viibitud aasta jooksul oma pilgu, austava suhtumise ja nõudlikkusega viia meie vollemehed sel nädalal jahtima MMi finaalturniirile pääsu ning augusti lõpus tuleb EMi finaalis vastamisi seista Euroopa vägevaimatega. Creţu on rahul ja enesekindel – just sellist pöörast suve on nad meeskonnaga ihalenud.

Tellijale Tellijale

- Esmalt pean tegema teile siira komplimendi: on väga kena näha teid ja teisi abimehi platsi kõrval hästi istuvates ülikondades, mitte dressipükstes, nagu väga paljud treenerid on.

See on normaalne. Nii kõrges liigas mängides ei tule kõne allagi, et ollakse dressipükstes. Minu jaoks on normaalne end ja meeskonda nii esitleda. Igaüks soovib näidata end parimast küljest. Tõsi, kui ma suudaks treenerina jääda rahulikuks, ei žestikuleeriks, siis on ülikond mugav. Aga mina ei suuda jääda rahulikuks, ei suuda istuda toolil ja seega on kõik liigutused raskemad (naerab). Minu meelest on kena, kui treenerid on viisakalt riides.

21.07.2017 24.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto