Sisukord
Eesti
Tänane leht
19.07.2017
Eesti Jüri Mõis eitab maailmavaate kaotamist ja kehutab koostööle (12) Ivar Must nõuab «Põltsamaa, ehtne ja hea» eest üle 50 000 euro (19) Vitamiinipuudus võinuks Eesti beebi sandistada (2) Majandus Maksureformi varjutavad ebakindlus ja kõrged kulud Välismaa Jane Austenile pühendati rahatäht Venemaa nõuab USA-lt kinnisvara Montenegros algab riigipöördeprotsess (1) Kushner võib kaotada juurdepääsu riigisaladustele Arvamus Juhtkiri: Eesti mõisavalitsejad Venemaad vallutamas (4) Margus Haav: Positivuse festival käib alla (1) Edasi 1990. aastal: aplausi jagus, väravaid mitte Vastulause: Aarne Mäe, Rakvere kultuurielus pole vimma! (7) Ahto Lobjakas: Briti rulett või Brexit interruptus (2) Olev Remsu: miks kirjutaja kirjutab? (1) Hanna-Hulda Reinkort: Netanyahust ja Orbánist on saanud uued sõbrad (10) Kultuur Ivar Must nõuab «Põltsamaa, ehtne ja hea» eest üle 50 000 euro (19) Sileda fassaadi taga kobrutab julmus Sport Käsipallurid loositi põnevasse valikgruppi Tituleeritud naiskonna järgmine võimalus MM-ralli võib tulla Eestisse sama ootamatult kui Otepää MK-etapp Saaremaa suur tulemine, Selveri ja Järvamaa hõredad read ehk klubihooaeg läheneb suure hooga Tallinn Jüri Mõis eitab maailmavaate kaotamist ja kehutab koostööle (12) Tartu Dokumenditaotlejad seisavad Tartus hiigeljärjekordades (1) Koolilapsed elustasid kiirabi tulekuni bussipeatuses kokkukukkunud meest (5) Kolm sotsiaalmaja ootab remonti (1) Põltsamaa võib erilisest tehasest ilma jääda Kunstimuuseum ERMi-järgses Tartus (2) Magusamaks tuleb varem või hiljem (2) Õunaaed laiub koolimaja asemel veel aastaid Magistritöö: lapsed on küberkiusamisega üsna harjunud Auto puudub? Pole hullu, matkata saab ka ilma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jüri Mõis eitab maailmavaate kaotamist ja kehutab koostööle

2 min lugemist
Ärimees Jüri Mõis. FOTO: Erik Prozes

Täna õhtul koosolekule koguneva Sõõrumaa-Mõisa valimisliidu Tegus Tallinn on konkurendid juba eos ristinud eduka tulemuse korral Keskerakonna ja/või Edgar Savisaare ainuvõimu jätkumise kindlustajaks.

Tellijale Tellijale

Nii Reformierakonnast, Isamaa ja Res Publica Liidust kui ka sotside seast on kuulda, et järjest enam jõudu ja inimesi koguv valimisliit on välja mõeldud üksnes oma ärihuvide kaitseks või Keskerakonna (Savisaare) ainuvõimu jätkumise kindlustamiseks.

Üks valimisliidu eestvedajaid, ettevõtja ja endine Tallinna linnapea Jüri Mõis ei mõista konkurentide kihelust. «Kas mind tuntakse Savisaare suure aitajana?» naeris Mõis. «Või olen vahepeal tõesti nii palju muutunud, et ühel hetkel on mul maailmavaade, aga järgmisel hetkel muutun limukaks?»

18.07.2017 20.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto