Sisukord
Sport
Tänane leht
19.07.2017
Eesti Jüri Mõis eitab maailmavaate kaotamist ja kehutab koostööle (12) Ivar Must nõuab «Põltsamaa, ehtne ja hea» eest üle 50 000 euro (19) Vitamiinipuudus võinuks Eesti beebi sandistada (2) Majandus Maksureformi varjutavad ebakindlus ja kõrged kulud Välismaa Jane Austenile pühendati rahatäht Venemaa nõuab USA-lt kinnisvara Montenegros algab riigipöördeprotsess (1) Kushner võib kaotada juurdepääsu riigisaladustele Arvamus Juhtkiri: Eesti mõisavalitsejad Venemaad vallutamas (4) Margus Haav: Positivuse festival käib alla (1) Edasi 1990. aastal: aplausi jagus, väravaid mitte Vastulause: Aarne Mäe, Rakvere kultuurielus pole vimma! (7) Ahto Lobjakas: Briti rulett või Brexit interruptus (2) Olev Remsu: miks kirjutaja kirjutab? (1) Hanna-Hulda Reinkort: Netanyahust ja Orbánist on saanud uued sõbrad (10) Kultuur Ivar Must nõuab «Põltsamaa, ehtne ja hea» eest üle 50 000 euro (19) Sileda fassaadi taga kobrutab julmus Sport Käsipallurid loositi põnevasse valikgruppi Tituleeritud naiskonna järgmine võimalus MM-ralli võib tulla Eestisse sama ootamatult kui Otepää MK-etapp Saaremaa suur tulemine, Selveri ja Järvamaa hõredad read ehk klubihooaeg läheneb suure hooga Tallinn Jüri Mõis eitab maailmavaate kaotamist ja kehutab koostööle (12) Tartu Dokumenditaotlejad seisavad Tartus hiigeljärjekordades (1) Koolilapsed elustasid kiirabi tulekuni bussipeatuses kokkukukkunud meest (5) Kolm sotsiaalmaja ootab remonti (1) Põltsamaa võib erilisest tehasest ilma jääda Kunstimuuseum ERMi-järgses Tartus (2) Magusamaks tuleb varem või hiljem (2) Õunaaed laiub koolimaja asemel veel aastaid Magistritöö: lapsed on küberkiusamisega üsna harjunud Auto puudub? Pole hullu, matkata saab ka ilma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tituleeritud naiskonna järgmine võimalus

2 min lugemist
Eesti epeenaiskond FOTO: ISSEI KATO/REUTERS

VEHKLEMINE. Eesti spordiavalikkus on harjunud, et kui epeevehklejad lähevad tiitlivõistlustele, võib kindel olla, et naastakse kulla ja karraga. Juunikuisel EMil lõpetati kaks aastat kestnud individuaalsete autasude põud, nüüd lasub küsimärk naiskonnal.

Tellijale Tellijale

Hooaega alustati tarmukalt, kui kodusel MK-etapil võideti oktoobris esikoht. Seejärel veheldi veel kahel MK-etapil end võistkondlikult poodiumile, kuid Thbilisis peetud EMil jäädi autasuta. Peatreener Kaido Kaaberma hurjutas hoolealuseid, et medal jäi psüühika taha. «Tüdrukud tahtsid võib-olla liiga palju võita ja närv ei pidanud vastu,» rääkis ta juunikuus ETV spordisaatele.

Sel nädalal Leipzigis algav MM annab uue võimaluse. Püünel ollakse kolm aastat tagasi Kaasanis peetud MMil hõbemedali võitnud koosseisuga (Julia Beljajeva, Irina Embrich, Erika Kirpu, Kristina Kuusk). Maailma edetabelis hoitakse Hiina järel teist kohta, mis annab võistkonnaturniiril avaringis ka natuke soodsama vastase. Mitte et naistele ei meeldiks tugevad vastased, oh ei, kuid võib-olla annaks korralik üleolek kohe päeva alguses positiivse laengu ning hoiab samas kokku ka jõuvarusid.

18.07.2017 20.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto