Sisukord
Arter
Tänane leht
22.07.2017
Eesti Loomalapsed ootavad vadereid Keemiarelva ohvrid tõmbavad tähelepanu Vaid nädal on jäänud teleteenuse valimiseks (1) Haiglad kahtlevad haigekassa raporti tulemustes (2) Haigekassa sõlmis lepingu neilt raha välja petnud arsti firmaga (5) Välismaa Mokenid riskivad kala püüdes eluga Hiina-Vene poliitmäng Läänemerel (14) KOHALIK VAADE: Ühtsus on üha vähem ühtne Ülimoodne Hiina sõjalaev osaleb õppustel Läänemerel (1) Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: kui õitses putkamajandus Heelia Sillamaa: kes kaitseb meid Poola maasikate eest? (20) Juhtkiri: naeratav Eesti on veel kaugel (7) Andres Adamson: «eestimeestest» Postimehe algusaegadel (1) Uus lootus Karmi ütlemisega kindral Edasi 1972. aastal: olümpiakoondisse! Simsoni julgustükid õhus ja Venemaal (3) Jelena Skulskaja: me tahame uskuda õnnelikku lõppu (2) Sport Spordi lühiuudised Sildaru kahekordset saltot MK-debüüdil käiku ei lase Kergejõustikuportaal: Rasmus Mägi on maailma kolmas tõkkejooksja Mees, kes ei kannata vaba aega Mart Soidro: viiekümne aasta tagune tegu Tarbija Postimehe test: sääsetõrje kui kesksuve populaarseim parfüüm? (2) Arter Horoskoop Gheorghe Creţu: eestlased oskavad silma vaadata Rekordarv eestlastest amatööre Tour de France’il Kairi Leivo – naine folgiköögist Muhu, Itaalia ja Skandinaavia ühes köögis koos Filmiarvustus: «Pöörased» – sobiv allameetrimeestele Mööda sadamakaid üles või plärtsuga vette! (1) Ei tea, mida oma eluga edasi teha – guugelda! (1) See reis meenub isegi pärast surma (3) Vihma sajab! Võtame siis mõnuga! Ilona Leib: Suvi, mida ei tulnud (1) Matkavarustus minimalistidele. Kuidas hoida kokku ruumi ja kaalu arvelt? V nagu Vaimustav. Aegumatut autoklassikat: BMW M3 (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Filmiarvustus: «Pöörased» – sobiv allameetrimeestele

2 min lugemist
Kaader filmist. FOTO: outnow.ch

See film teeb teene inimkonnale. Teene seisneb selles, et teose sihtgrupp, kelle lemmikuks oli seni animafilm «Autod» (või «Autod 2»), saab nüüd silmiavava kogemuse osaliseks: lapsed saavad teada, et maailma autotootjad on Ford Mustang Eleanori kõrval suutnud luua ka tõelisi mehaanilisi kunstiteoseid nagu 1962. aasta Ferrari 250 GTO ja 1937. aasta Bugatti Type 57SC Atlantic.

Tellijale Tellijale

Tõsi, nende autode kõrval on ka ilusad näitlejad, aga kui nende dialoogi kõige dramaatilisem lause on «See muudab kõike», mille järel kostab jonnipunnilik «Ei muuda!», siis ei aita ka, et sa oled Clint Eastwoodi poeg või et sul on huuled, mida nähes kergestierutuv meesterahvas võib meelemärkusetult põrandale langeda.

Paraku pole repliikidest oluliselt paremad kontorilaua taga sündinud «plahvatused», millega lastakse õhku üks sild ja üks Porsche 911 (kes pole mitte milleski süüdi!). Nii et kui sellest filmist tõesti vägisi positiivset otsida, siis võib esile tuua Lõuna-Prantsusmaa maastiku ja kurikaelte koduks olevate luksusvillade arhitektuurse poole.

21.07.2017 24.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto