Sisukord
Eesti
Postimees
21.07.2017
Eesti Raamatupidaja abi elas varastatud rahaga pillavat elu Nestor soovitab Krossil oma võlad likvideerida (1) Koolipapa kihutab vanas kabrioletis (1) Poisi peks algas solvamisest (6) Majandus Analüütikud soovitavad Tallinki aktsiat pigem osta Analüüs: neli võimalust, mis juhtub Tallinkiga (3) Välismaa McCain võitleb agressiivseima ajukasvajaga (1) Taani major: Iraagi sõdurid on vormist väljas ja mõnikord pilves Iraagi tõlk: ISISe tagasilöömine on olnud puhas õnneasi (2) Saksa vanuritekodus taaselustub sotsialismiaeg Iraaki saadetud instruktorid peavad ka Hello Kitty kotiga meeste sõdurioskusi lihvima Kaitsekulutuste kärpimine ajas presidendi ja kindrali lõplikult tülli Arvamus Tõnis Oja: kas Tallink tirib börsi põhja? (1) Henrik Roonemaa: Rain räägib hullu juttu, aga tal on õigus Juhtkiri: Tallinna ideedeturu masendavalt tühjad letid (1) Raul-Allan Kiivet: haigekassale antakse lisaraha koos üle jõu käivate ülesannetega (7) Mart Kivastik: spordimehe hing (2) TTÜ emeriitprofessor küsib: miks soovib Eesti jääda ELi eesistujana anonüümseks? Kultuur Kujurid armastavad kõige enam kaslasi Vaata võõrale otse silma Sõda, mida tunned iga rakuga (2) Sport Spordi lühiuudised Cretu peab kehastuma malemängijaks 20-aastane vutikoondislane lõpetas karjääri FIA sõitis F1 tiimidest üle 2017 Eesti fänni EMil - sugugi mitte ulmeline unistus U18 koondis läbi Kullamäe silmade: kes on uus Metstak, kes Schortsanitis ja kes pullimees? Tartu Jõhvi-Tartu maantee ääres käib äri ohu piiril Raatuse koolimajast jäävad alles vaid seinad (1) Ämmaemand uuris, kuidas tunnevad sünnitustoas end mehed (1) Lapsed saavad valimisõiguse, kuid nad ei huvitu poliitikast (4) Viimased märgid tondilossist peaks kaduma augustis Kinnikasvavad paisjärved läbivad puhastuskuuri Talud lükkavad pühapäeval väravad valla Rattaentusiastid pedaalivad Petersoni radadel Tartust Riiga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koolipapa kihutab vanas kabrioletis

3 min lugemist

Gustav Adolfi gümnaasiumi direktor Hendrik Agur, kes Viljandimaal hobi korras ka vanade Vene autodega toimetab, kuulutas esmaspäeval, et müüb kolm autot komplektina maha. Paar päeva hiljem muutis ta meelt.

Tellijale Tellijale

Selle nädala alguses riputas Agur nii-öelda turu katsetamiseks portaali soov.ee kuulutuse, et soovib tervikkomplektidena müüa kolme korralikku Vene autot. Nüüd pole aga autohuviline oma otsuses enam nii kindel. «Panin küll kuulutuse üles, aga nüüd vist enam ei müü,» ütles Agur.

Tema sõnul said autod müügiportaali üles pandud, et katsetada, kas selliste komplektis müüdavate masinate vastu üldse tuntakse huvi. Mehe sõnul on mõni huviline küll olnud, aga kaubaks pole läinud. «Tegelikult on vaja mõned autod eest ära müüa, et saaks poolikud projektid lõpuni ehitada,» ütles ta. Praeguse seisuga pole kuulutuse vastu rohkem huvi üles näidatud ja nüüd võib Aguri sõnul rahuloluga öelda, et sõiduriistad omanikku ei vaheta.

20.07.2017 22.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto