Sisukord
Eesti
Postimees
21.07.2017
Eesti Raamatupidaja abi elas varastatud rahaga pillavat elu Nestor soovitab Krossil oma võlad likvideerida (1) Koolipapa kihutab vanas kabrioletis (1) Poisi peks algas solvamisest (6) Majandus Analüütikud soovitavad Tallinki aktsiat pigem osta Analüüs: neli võimalust, mis juhtub Tallinkiga (3) Välismaa McCain võitleb agressiivseima ajukasvajaga (1) Taani major: Iraagi sõdurid on vormist väljas ja mõnikord pilves Iraagi tõlk: ISISe tagasilöömine on olnud puhas õnneasi (2) Saksa vanuritekodus taaselustub sotsialismiaeg Iraaki saadetud instruktorid peavad ka Hello Kitty kotiga meeste sõdurioskusi lihvima Kaitsekulutuste kärpimine ajas presidendi ja kindrali lõplikult tülli Arvamus Tõnis Oja: kas Tallink tirib börsi põhja? (1) Henrik Roonemaa: Rain räägib hullu juttu, aga tal on õigus Juhtkiri: Tallinna ideedeturu masendavalt tühjad letid (1) Raul-Allan Kiivet: haigekassale antakse lisaraha koos üle jõu käivate ülesannetega (7) Mart Kivastik: spordimehe hing (2) TTÜ emeriitprofessor küsib: miks soovib Eesti jääda ELi eesistujana anonüümseks? Kultuur Kujurid armastavad kõige enam kaslasi Vaata võõrale otse silma Sõda, mida tunned iga rakuga (2) Sport Spordi lühiuudised Cretu peab kehastuma malemängijaks 20-aastane vutikoondislane lõpetas karjääri FIA sõitis F1 tiimidest üle 2017 Eesti fänni EMil - sugugi mitte ulmeline unistus U18 koondis läbi Kullamäe silmade: kes on uus Metstak, kes Schortsanitis ja kes pullimees? Tartu Jõhvi-Tartu maantee ääres käib äri ohu piiril Raatuse koolimajast jäävad alles vaid seinad (1) Ämmaemand uuris, kuidas tunnevad sünnitustoas end mehed (1) Lapsed saavad valimisõiguse, kuid nad ei huvitu poliitikast (4) Viimased märgid tondilossist peaks kaduma augustis Kinnikasvavad paisjärved läbivad puhastuskuuri Talud lükkavad pühapäeval väravad valla Rattaentusiastid pedaalivad Petersoni radadel Tartust Riiga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nestor soovitab Krossil oma võlad likvideerida

2 min lugemist

Riigikogu esimees Eiki Nestor soovitab parlamendiliikmel Eerik-Niiles Krossil oma riigi ees tekkinud maksuvõlg võimalikult kiiresti likvideerida, kuna avalikkuse ootused riigikogu liikmetele on kõrgemad kui tavalistele äritegelastele.

Tellijale Tellijale

Reformierakondlasest riigikogu liikmele Eerik-Niiles Krossile kuuluv Kõue Mõis OÜ pole esitanud mullust majandusaasta aruannet ning ettevõtte maksuvõlg ulatub 125 967 euroni. Kross põhjendas võlga sellega, et ta on halb majandaja ja parema meelega on ta võlgu riigile, kui jätab oma töötajatele palgad maksmata.

Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda kuuluv Nestor ütles Postimehele, et riigikogu liikmel ei tasu olla võlgu mitte kellelegi, ei riigile ega oma töötajatele. «Soovitan Eerik-Niiles Krossil oma võlad kiiresti likvideerida. Rahvasaadik peaks äriga tegeledes arvestama sellega, et ta on kõrgema tähelepanu all kui mõni tavaline äritegelane,» lausus Nestor.

20.07.2017 22.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto