Sisukord
Võrkpall
Postimees
21.07.2017
Eesti Raamatupidaja abi elas varastatud rahaga pillavat elu Nestor soovitab Krossil oma võlad likvideerida (1) Koolipapa kihutab vanas kabrioletis (1) Poisi peks algas solvamisest (6) Majandus Analüütikud soovitavad Tallinki aktsiat pigem osta Analüüs: neli võimalust, mis juhtub Tallinkiga (3) Välismaa McCain võitleb agressiivseima ajukasvajaga (1) Taani major: Iraagi sõdurid on vormist väljas ja mõnikord pilves Iraagi tõlk: ISISe tagasilöömine on olnud puhas õnneasi (2) Saksa vanuritekodus taaselustub sotsialismiaeg Iraaki saadetud instruktorid peavad ka Hello Kitty kotiga meeste sõdurioskusi lihvima Kaitsekulutuste kärpimine ajas presidendi ja kindrali lõplikult tülli Arvamus Tõnis Oja: kas Tallink tirib börsi põhja? (1) Henrik Roonemaa: Rain räägib hullu juttu, aga tal on õigus Juhtkiri: Tallinna ideedeturu masendavalt tühjad letid (1) Raul-Allan Kiivet: haigekassale antakse lisaraha koos üle jõu käivate ülesannetega (7) Mart Kivastik: spordimehe hing (2) TTÜ emeriitprofessor küsib: miks soovib Eesti jääda ELi eesistujana anonüümseks? Kultuur Kujurid armastavad kõige enam kaslasi Vaata võõrale otse silma Sõda, mida tunned iga rakuga (2) Sport Spordi lühiuudised Cretu peab kehastuma malemängijaks 20-aastane vutikoondislane lõpetas karjääri FIA sõitis F1 tiimidest üle 2017 Eesti fänni EMil - sugugi mitte ulmeline unistus U18 koondis läbi Kullamäe silmade: kes on uus Metstak, kes Schortsanitis ja kes pullimees? Tartu Jõhvi-Tartu maantee ääres käib äri ohu piiril Raatuse koolimajast jäävad alles vaid seinad (1) Ämmaemand uuris, kuidas tunnevad sünnitustoas end mehed (1) Lapsed saavad valimisõiguse, kuid nad ei huvitu poliitikast (4) Viimased märgid tondilossist peaks kaduma augustis Kinnikasvavad paisjärved läbivad puhastuskuuri Talud lükkavad pühapäeval väravad valla Rattaentusiastid pedaalivad Petersoni radadel Tartust Riiga Meelelahutus Koomiks Sudoku

2017 Eesti fänni EMil - sugugi mitte ulmeline unistus

3 min lugemist
Eesti võrkpallimeeskonna toetajad. FOTO: Eero Vabamägi

Eesti särkides fänne pole Kortrijki spordihalli tribüünidel just palju, aga sellegipoolest mängis Eesti nii Valgevene kui ka Hispaania vastu otsekui kodus. Ühegi teise koondisega sellist ühtset fännipunti lihtsalt kaasas pole. Kui Belgias lüüakse eeskätt kvaliteediga, siis kuu aja pärast Poolas toimuval EMil on kindel plaan panna rõhku ka kvantiteedile.

Tellijale Tellijale

«Millalgi ütlesin välja – ja andsin reaalselt endale aru, et see on ülim eesmärk –, et Poola võiks tulla 2017 Eesti fänni. Täna on juba teada, et sinna tuleb üle pooleteise tuhande eestlase,» kiidab Eesti võrkpallifännide ühendust vedav Lauri Kasper. «Tunnetan ja näen ise, et kes vähegi spordiga sõber on, see on hakanud võrkpalli vastu huvi tundma. Hooaeg on ju olnud edukas, kogu aeg tuleb uurijaid ja tahtjaid juurde.»

Poolas tahetakse sestap püsti panna võimas laager. «Siin Kortrijkis on lihtne, üks hõikab ja kõik teevad järele. Aga Poolas tahaks, et midagi jääks fännile meelde. Suur eesmärk on pakkuda fännidele ka mänguvälisel ajal meelelahutust. Et oleks oma fännistaap, kogunemiskoht. Nagu päris! Poolakad ise hakkavad ju fännielu peale mõtlema alates play-off’idest,» tõdeb Kasper.

20.07.2017 22.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto