E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Loomalapsed ootavad vadereid

Inari Leiman
, Tallinna loomaaed
Loomalapsed ootavad vadereid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Naaritsapesakond
Naaritsapesakond Foto: Inari Leiman / Tallinna loomaaed

Loomaaia sellesuvine tõmbenumber ninasarvikuvarsake kasvab kenasti, kappab, perutab ja püherdab ning meelitab loomaaeda hulgaliselt külastajaid ka piiri tagant.

Poolteise kuu vanuse ninasarvikupreili ninamikul kasvab juba väike sarvemüksuke, ka teise sarve tulemise koht on märgatav. Nime saab ninasarvikutüdrukule pakkuda kuni juuli lõpuni.

Loomaaed kuulutab välja ka teise nimekonkursi: nime ootavad kõik 32 tänavu loomaaia liigikaitse laboris sündinud euroopa naaritsa poega. Nimekonkurss kestab kuni 20. augustini, täpne juhend on loomaaia kodulehel ja Facebookis. Kõik, kes pakuvad vähemalt ühele pesakonnale nimed välja, osalevad loosis ja võivad saada naaritsateemalisi auhindu. Üks pesakond, naaritsaema Salme koos kolme tütrega, kolis juba ka külastajate ette tiigripuuri kõrvale naaritsate ekspositsiooni.

Tagasi üles