Sisukord
Talisport
Tänane leht
22.07.2017
Eesti Loomalapsed ootavad vadereid Keemiarelva ohvrid tõmbavad tähelepanu Vaid nädal on jäänud teleteenuse valimiseks (1) Haiglad kahtlevad haigekassa raporti tulemustes (2) Haigekassa sõlmis lepingu neilt raha välja petnud arsti firmaga (5) Välismaa Mokenid riskivad kala püüdes eluga Hiina-Vene poliitmäng Läänemerel (14) KOHALIK VAADE: Ühtsus on üha vähem ühtne Ülimoodne Hiina sõjalaev osaleb õppustel Läänemerel (1) Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: kui õitses putkamajandus Heelia Sillamaa: kes kaitseb meid Poola maasikate eest? (20) Juhtkiri: naeratav Eesti on veel kaugel (7) Andres Adamson: «eestimeestest» Postimehe algusaegadel (1) Uus lootus Karmi ütlemisega kindral Edasi 1972. aastal: olümpiakoondisse! Simsoni julgustükid õhus ja Venemaal (3) Jelena Skulskaja: me tahame uskuda õnnelikku lõppu (2) Sport Spordi lühiuudised Sildaru kahekordset saltot MK-debüüdil käiku ei lase Kergejõustikuportaal: Rasmus Mägi on maailma kolmas tõkkejooksja Mees, kes ei kannata vaba aega Mart Soidro: viiekümne aasta tagune tegu Tarbija Postimehe test: sääsetõrje kui kesksuve populaarseim parfüüm? (2) Arter Horoskoop Gheorghe Creţu: eestlased oskavad silma vaadata Rekordarv eestlastest amatööre Tour de France’il Kairi Leivo – naine folgiköögist Muhu, Itaalia ja Skandinaavia ühes köögis koos Filmiarvustus: «Pöörased» – sobiv allameetrimeestele Mööda sadamakaid üles või plärtsuga vette! (1) Ei tea, mida oma eluga edasi teha – guugelda! (1) See reis meenub isegi pärast surma (3) Vihma sajab! Võtame siis mõnuga! Ilona Leib: Suvi, mida ei tulnud (1) Matkavarustus minimalistidele. Kuidas hoida kokku ruumi ja kaalu arvelt? V nagu Vaimustav. Aegumatut autoklassikat: BMW M3 (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sildaru kahekordset saltot MK-debüüdil käiku ei lase

3 min lugemist
Sildaru vaatab maailma nüüd päris tihti tagurpidi, aga veel mitte võistlustel. FOTO: Red Bull Content Pool

Kui kevadises viimases lumelaagris saadud rangluumurd välja arvata, on Kelly Sildaru ettevalmistused olümpiahooajaks kulgenud probleemideta. Praegu mõõdab meie medalilootus Ameerika mäenõlvu, ent juba kuu aja pärast ootab ees karjääri esimene MK-etapp, kus kaalul OM-kvalifikatsioonipunktid.

Tellijale Tellijale

Esmaspäeval jääb 200 päeva püha tule süttimiseni Pyeongchangi olümpiastaadionil. Talispordihooaja alguseni on aega aga vaid veidi rohkem kui kuu. Otsa teevad lahti freestyle-suusatajad, kes alustavad 26. augustil Uus-Meremaal Cardronas MK-sarjaga. Esimest korda saab FISi kõrgeima taseme võistlusel kaasa lüüa ka Kelly Sildaru ning panused on kõrged – kui konkurendid on juba aasta aega olümpiakvalifikatsioonis punkte kogunud, siis Sildarul on aega maksimaalselt viis etappi, et oma pilet Lõuna-Koreasse lunastada.

21.07.2017 24.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto