Sisukord
Eesti
Postimees
24.07.2017
Eesti Riigikooli hoone küsimus viis Rakvere volikogu kohtuteele Parteid sätivad häältepüüdjaid ritta Piloodid soovitavad riigil osta odavama kopteri Välismaa Suurbritannia alahinnatud äärmuslaste hingel on sadade inimeste elud KOHALIK VAADE. President Duda laseb ilmselt kohtuvõimu laostavad seadused käiku Sloveenia peidikud reedavad külma sõja saladusi Sessions jäi uuesti valetamisega vahele Välismaa lühiuudised: 24.07.2017 Arvamus Hannes Luts: Rail Balticu hind – Pärnu jääb vähemalt seitsmeks aastaks rongiühenduseta (12) Juhtkiri: oluline on vastutus (5) Ivan Makarov: Eesti majandusminister võiks vabalt olla Aino Kessner ENSVst (20) Edasi 1990. aastal: isamaalisus tankiroomikute alla Oliver Liidemann: vaja on trammiliini Vabaduse väljakult Viimsisse Kultuur Lunastajalugu ja laibahuumor Suvekuudel rongis Siberisse (1) Sport WTA finaali kaotanud Kontaveiti segas vigastus Epeevehklejate medalisajul ei paista otsa ega äärt Tosin päeva MMini: Kanteri kohal murepilved, Mägi salapärane vigastus, Balta avab hooaja Londonis Töötahtest, suurest südamest ja ülekohtust Rekordisadu ja medalid EMilt U18 koondis näitas taset: Balti matšil alistusid nii Soome, Leedu kui Läti Tartu Algav nädal paneb Tartus autojuhtide närvid proovile Bergmanni kuulsast Jaama tänava villast võib lähiaastatel saada lastekodu Tagahoovis elab ikka palju värvikaid tüüpe Välijõusaal kerkis noorte näpunäidete järgi Ehitajad annavad Pirogovi platsi noortele tagasi sügisel Uderna hooldekodu juhataja ammutab jõudu mõisamaja uhkusest ja ilust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Riigikooli hoone küsimus viis Rakvere volikogu kohtuteele

2 min lugemist
Riigigümnaasiumi rajamisele Rakvere gümnaasiumi hoonesse avaldasid kevadel toetust ka gümnasistid ise. FOTO: Marianne Loorents

Rakvere endine linnapea, praegune linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Andres Jaadla pöördus reedel linnavolikogu vastu kohtusse, kuna volikogu jättis menetlemata tema esitatud vaide, mis oli seotud tulevase riigigümnaasiumi asukohaga. 

Tellijale Tellijale

Jaadla ütles, et kohtusse pöördumiseks oli tal 30 päeva, mis oleks täis saanud täna. «Esitan kaebuse, sest ei pea põhjendatuks, et minu vaie jäeti läbi vaatamata,» selgitas ta. «Päris nii ikka asju teha ei saa, et osast inimestest üle sõidetakse.»

Ta lisas, et ei ole otseselt riigigümnaasiumi loomise vastu, kuid Rakveres ei ole toimunud argumenteeritud arutelu selle asukoha suhtes. «Konstruktiivsed üleskutsed algatada volikogus sisuline diskussioon jooksid kõik liiva,» lausus Jaadla.

22.07.2017 25.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto