R, 2.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eestlased, kes lasevad tasuta oma kodus ööbida

Tuule Põldsaar
, Koduportaali toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Lisaks tasuta ööbimiskoha pakkumisele, teevad tavaliselt võõrustajad oma külalistele ka ümbruskonnas ringkäigu.  Fotol on eestlane Ruth Vassel, kes viis USAst pärit Mary ja Briani Hüpassaare rabasse matkama.
Lisaks tasuta ööbimiskoha pakkumisele, teevad tavaliselt võõrustajad oma külalistele ka ümbruskonnas ringkäigu. Fotol on eestlane Ruth Vassel, kes viis USAst pärit Mary ja Briani Hüpassaare rabasse matkama. Foto: Erakogu

Eestlased naljalt võõrastega ei räägi ning veel harvem avavad nad oma koduukse mõnele võhivõõrale. Leidub aga neid, kes seda teevad.

Viimasel ajal koguvad üha suuremat populaarsust veebiportaalid, mille kaudu saab kas välismaalastele ööbimispaika pakkuda või hoopis ise võõras riigis kellegi diivanil ööbida.

Pärnumaalt pärit 32-aastane Ruth Vassel on võõrustanud oma majas kuut välismaalast: kaht hääletavat poola poissi, Itaaliast pärit noormeest, motomatkajat Türgist ja abielupaari Ameerikast, kes elavad hoopis Hiinas. «Samuti olen suhelnud näiteks Brasiiliast ja Austraaliast pärit ränduritega ja jaganud reisinõu iraani naisterahvale,» rääkis Vassel.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles