Sisukord
Eesti
Postimees
29.07.2017
Eesti Tiigrid ootavad peole Siberi Koidula küla saadab Eestisse kolm sõnumit (11) Parim pritsumees on kontorirott Õlleaktsiisi tõusu on nüüd juba poeriiulilt näha Tegusas Tallinnas pole selgust koostöös Savisaarega (1) Välismaa Ka Leedu süüdistab itaalia ajakirjanikku lastele relvade kätte andmise palumises Lihtsalt tulnud, lihtsalt läinud (1) PERSOON. Lahutamatud kaaslased Mike ja Karen Pence Arvamus Priit Pullerits: tapetud puhkus (3) Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti-Soome sõprussild Postimees 1932. aastal: jälle Vene allveelaeva hukkumine? Juhtkiri: USA ja Eesti suhted teise nurga alt (2) Traditsioonilise kaubanduse lõhkuja Karvane olukord* Lihtsalt tulnud, lihtsalt läinud (1) Naismusketäride triumf Arvamusliider Madis-Ulf Regi päevik: manduv kultuurileht, kõver koer ja viimane suvi (2) Sport Ott Tänakut tabas Soomes valus déjà-vu Rallilegend Grönholm Tänakust: aasta tagasi oleksin soovitanud tal M-Sporti jääda Närvipinge tõi Eesti korvpallinoortele võimsa võidu On enam kui reaalne šanss, et Eesti rallimees võidab tänavu MM-tiitli Infoneti jalgpallur siirdub Norra kolmandasse liigasse, kus palk on parem kui Eesti meisterklubis Naismusketäride triumf WTA turniir Eestis. Ulme? Üldse mitte! Zopp: ühe hea mängu tahaks veel teha Joosep Susi: fänn on pime. Ta tahab alluda. Ta ei taha kahelda. (2) Tarbija Õlleaktsiisi tõusu on nüüd juba poeriiulilt näha Äikesega lennata võib, kuid kohvreid laduda mitte Arter Sõõm suve taldrikul Tiina Park: Ood Eesti mehele (1) Neeme Kuningas tunneb Siberi suurlinnas ennast õiges kohas Horoskoop 29. juuli – 4. august 2017 Graniidilahmakad ja mustikad koduaias ehk muljeid Soome elamumessilt Yana Toom toob Pille Pürgile kaheks aastaks leiva lauale Kas odav robotniiduk ajab asja ära? Kõige stiilsemad rannalõvid tabatud! SEIKLUSVIDEO! Ohtlik ja maagiline liustikumatk Sõiduproov: vaata, milline on tuliuus Ford Fiesta! Sündmuste pulsil: «Krimi» kannul reede öös Jalgrattal Torontost Tallinna (1) Fotod: USA mitmenaisepidajad elavad kivi sees (1) Vaata ja võrdle! Kumb on parem: Nissan Qashqai või Nissan X-Trail? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tegusas Tallinnas pole selgust koostöös Savisaarega

1 min lugemist
Jüri Mõis. FOTO: Erik Prozes

Valimisliidu Tegus Tallinn juhtfiguurid pole kindlad, kas Keskerakonna endise esimehe Edgar Savisaarega peetakse läbirääkimisi või mitte.

Tellijale Tellijale

Postimehele on vihjatud, et Edgar Savisaar pidas viimastel päevadel läbirääkimisi valimisliiduga Tegus Tallinn, et osaleda oktoobris toimuvatel kohalike omavalitsuste valimistel just nende nimekirjas. Kuigi eile tuli teade, et valimisliidu nimekirjas kandideerib Peeter-Erik Ots, pole laiemale avalikkusele tuntud nimedest keegi end peale ühenduse juhtfiguuride Jüri Mõisa, Urmas Sõõrumaa ja Mart Luige ennast valimisliiduga sidunud.

Kui Postimees eile kolme juhtfiguuri poole pöördus, et pärida Savisaarega peetavate läbirääkimiste kohta, oli nende kõigi vastus mõnevõrra erinev. Valimisliidu tegevjuht Mart Luik ütles, et läbirääkimisi pole peetud. «Ta on ikkagi kohtu all ja ma ei pea seda kohaseks,» sõnas Luik. Samas lisas ta, et Reformierakonna moel kellegagi koostöö tegemist nad ei välista, sest praegugi on liidus erinevate vaadetega inimesi.

28.07.2017 31.07.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto