P, 29.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Küllap satud üsnagi ägedatesse vaidlustesse, kus pead võtma kindla seisukoha ja pingutama, et seda kaitsta.

SÕNN Sul võib teadmistest või infost vajaka jääda. Ära tee nägu, et sa oskad kõike, küsi kiiresti kelleltki pädevamalt abi.

KAKSIKUD Äripartneritega võivad väikeste asjade pinnalt tekkida lahkarvamused. Mõtlematute väljaütlemistega teed olukorra ainult hullemaks.

VÄHK Sellele, keda kõige rohkem armastad, on kõige kergem haiget teha. Seega ole kallimaga mistahes teemasid klaarides peenetundeline.

LÕVI Kui oled jonni täis ja lased teiste soovitused kõrvust mööda, võid õhtuks end ummikust avastada. Ole veidi sallivam.

NEITSI Kui tajud, et keegi sind ründab, asud kohe kaitsepositsioonile ja üritad ise täie jõuga vastu äsada. Võib üsna tuliseks minna.

KAALUD Olukord on pingeline, sina pead oma väljaütlemiste ja tegudega ülimalt ettevaatlik olema. Muidu kasutatakse neid sinu vastu.

SKORPION Sulle võib tunduda, et jagad matsu teistest paremini, seetõttu üritad juhtimist enda kätte haarata. Teed tahtmatult kellelegi liiga.

AMBUR Ka väikesed eksimused võivad põhjustada suure tüli. Enne mingi käigu tegemist või sõnade lausumist mõtle rahulikult.

KALJUKITS Jupiteri ja Pluuto kvadraat võib töise olukorra pingeliseks muuta. Kui oled kõrgel positsioonil, satud ilmselt võimuvõitluse keerisesse.

VEEVALAJA Teiste inimeste käitumine võib tunduda vastuvõetamatu ja vastutustundliku inimesena võtad korra loomise enda peale.

KALAD Sa ei saa täielikult kontrollida olukorda äris, mida ajad koos teistega. Tähtis on tagada, et koostöö toimiks ka pingelisel päeval.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles