Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ravimiamet keelas apteegil videosilla teel nõustamise

2 min lugemist
Kadri Ulla, Terve Pere apteegi juhatuse liige, tutvustab kaugapteekri teenust Luunjas. FOTO: Apotheka

Ravimiamet keelas videosilla teel nõustamise Luunja ja Kavastu apteegis, kus kohapeal oleval klienditeenindajal puudub proviisori haridus. Osaühingu Terve Pere Apteek juhatus on valmis minema kohtusse.

Tellijale

Ravimiameti peadirektori asetäitja Katrin Kiisk ütles, et küsimus ei ole nüüdisaegse suhtlusvahendi keelamises, vaid selles, et ettevõtja on ravimiseadusest tulenevalt kohustatud tagama apteegi lahtioleku aegadel proviisori või farmatseudi kohaloleku.

Tänavu juunis alustas Apotheka Tartumaal Luunja ja Kavastu apteegis patsientide videosilla teel nõustamist, eesmärgiga tagada ravimite kättesaadavus maapiirkonnas. «Ehkki apteeker ei viibinud ise patsiendiga samas ruumis, oli tagatud kvaliteetse apteegiteenusega kaasas käiv patsiendi põhjalik nõustamine apteegis,» rääkis Apotheka apteeke pidava Terve Pere Apteek OÜ juhatuse liige Kadri Ulla. Apteegis kohapeal oli Ulla sõnul vastava koolituse saanud klienditeenindaja.

02.08.2017 04.08.2017
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto