Sisukord
Kergejõustik
Postimees
07.08.2017
Eesti Uus esilõimija peab suurimaks mureks eraldatust (6) Majandus Eestlane asub tööle Nike peakontorisse (1) Välismaa Põhja-Korea paneb riikide kannatuse proovile Jaapanlased mälestasid maailma esimese tuumarünnaku ohvreid (1) Kriitikud näevad USA sanktsioonides Damoklese mõõka Lõuna-Sudaani lapsed pagevad sõja eest paljajalu ja ihuüksi Välismaa lühiuudised 07.08.2017 Arvamus Ivan Makarov: vara on Savisaare üle naerda (20) Juhtkiri: sanktsioonid Trumpi vastu (1) Priit Pullerits: Eesti-foobia paradoksid (12) Lauri Vahtre: kelle päralt on tulevik? (55) Postimees 1991. aastal: invaliid alustas kompromissitut võitlust telefoninumbri vahetamise vastu Lugejakiri: kas ei piisa aktusest? (2) Eva Lelumees: tuleviku töökohad nõuavad reaalainetes nutti ja sotsiaalseid oskusi (2) Kultuur Mis värvi on autistlik armastus? (1) Soovitused: mida vaadata Tartuffil? Kuidas hevimees Weekendil käis Sport Patuse Gatlini triumf rikkus muinasjutu Mõtlik ja nukker Rasmus Mägi: startimine olnuks liiga riskantne Võimu võtnud noored austavad Kanterit Tartu Pensionär pahandab: ametnikud saatsid ta lasteaastate pärast kohtusse (2) Tartuff täidab raeplatsi taas igatsuse ja suurte tunnetega Tegijal juhtub! Tänav läks kitsamaks, aga telgjoon jäi vanale kohale Liiga agarad inimesed kipuvad päästma ka neid, kes tegelikult abi ei vajagi Omanikud kaaluvad Tõrvandi tondilossi lammutamist Kalevipoja muuseumis saab tulevikus virvatuledega võidelda Keskkonnaamet keelas Toome tennisepaviljoni laienduse Tartlasedki viivad Eestit laia maailma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võimu võtnud noored austavad Kanterit

4 min lugemist
Gerd Kanter pidi Londoni MMi lõppvõistlusel leppima viimase ehk 12. kohaga. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

«Usun, et kui Gerd Kanter lõpetab kord tippspordi, siis teeb ta seda väärikalt. Ta on olnud aastaid mu iidol ning tean, et tal on veel midagi varuks,» sõnas Londoni MMil elu esimese tiitlivõistluste medali, hõbeda võitnud rootslane Daniel Stahl. Uue põlvkonna jõulisest esilekerkimisest hoolimata kinnitas Kanter, et vägev karjäär jätkub.

Tellijale Tellijale

Londoni MMil kettaheite kvalifikatsioonis ootamatu adrenaliinipaugu saanud ning 63.61ga üheksandana lõppvõistlusele pääsenud 38-aastane Kanter seal enam oma heidet ei leidnud. Kui eelvõistluse alguses nõksutas vanameister suisa Katy Perry hittloo taustal «Chained to the Rhythm» pead ning tundis end vabalt, siis lõppvõistlus oli raske kangutamine. Eestlase parimaks jäi 60.00 ning Kanter pidi esimest korda pärast 2002. aasta EMi staadionilt finaalkatsete eel lahkuma.

Vanad karud medaliteta

05.08.2017 08.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto