Sisukord
Maailm
Tänane leht
07.08.2017
Eesti Uus esilõimija peab suurimaks mureks eraldatust (6) Majandus Eestlane asub tööle Nike peakontorisse (1) Välismaa Põhja-Korea paneb riikide kannatuse proovile Jaapanlased mälestasid maailma esimese tuumarünnaku ohvreid (1) Kriitikud näevad USA sanktsioonides Damoklese mõõka Lõuna-Sudaani lapsed pagevad sõja eest paljajalu ja ihuüksi Välismaa lühiuudised 07.08.2017 Arvamus Ivan Makarov: vara on Savisaare üle naerda (20) Juhtkiri: sanktsioonid Trumpi vastu (1) Priit Pullerits: Eesti-foobia paradoksid (12) Lauri Vahtre: kelle päralt on tulevik? (55) Postimees 1991. aastal: invaliid alustas kompromissitut võitlust telefoninumbri vahetamise vastu Lugejakiri: kas ei piisa aktusest? (2) Eva Lelumees: tuleviku töökohad nõuavad reaalainetes nutti ja sotsiaalseid oskusi (2) Kultuur Mis värvi on autistlik armastus? (1) Soovitused: mida vaadata Tartuffil? Kuidas hevimees Weekendil käis Sport Patuse Gatlini triumf rikkus muinasjutu Mõtlik ja nukker Rasmus Mägi: startimine olnuks liiga riskantne Võimu võtnud noored austavad Kanterit Tartu Pensionär pahandab: ametnikud saatsid ta lasteaastate pärast kohtusse (2) Tartuff täidab raeplatsi taas igatsuse ja suurte tunnetega Tegijal juhtub! Tänav läks kitsamaks, aga telgjoon jäi vanale kohale Liiga agarad inimesed kipuvad päästma ka neid, kes tegelikult abi ei vajagi Omanikud kaaluvad Tõrvandi tondilossi lammutamist Kalevipoja muuseumis saab tulevikus virvatuledega võidelda Keskkonnaamet keelas Toome tennisepaviljoni laienduse Tartlasedki viivad Eestit laia maailma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kriitikud näevad USA sanktsioonides Damoklese mõõka

3 min lugemist
Esimese Nord Streami gaasijuhtme kompressorjaam Venemaal Portovaja lahe ääres. Sama tehnoloogia on plaanitud ka Nord Stream 2-le, kuid Ust-Luga sadamasse. FOTO: Mihkel Maripuu

Läinud kolmapäeval allkirjastas Ameerika Ühendriikide president Donald Trump Kongressi mõlemas kojas ülekaaluka toetusega heaks kiidetud täiendavad sanktsioonid Venemaale.

Tellijale Tellijale

Trump andis oma allkirja vastumeelselt, teatades, et peab Kongressi süüdlaseks selle eest, et Ühendriikide suhted Venemaaga on jõudnud kõigi aegade ohtlikumasse madalseisu. Täiendavaid sanktsioone, mis kehtestati Venemaale karistuseks sekkumise pärast Ukrainas ja Ühendriikide mullustel presidendivalimistel, nimetas Trump puudulikuks.

Ameerika riigipea sõnul piiravad need tema voli läbirääkimisi pidada ja on seetõttu tema hinnangul põhiseadusvastased. Need jõustanud allkirja andis ta enda sõnul selleks, et säiliks rahvuslik ühtsus.

05.08.2017 08.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto