Sisukord
Arvamus
Postimees
25.02.2020
Siim Kallas näeb üha enam vajadust Eesti lobiregistri järele (6) Eesti Tallinn taastab Loodearmee kalmistu kabeli Pärnus ja Haapsalus jäi kriisist meeter puudu Pidupäev koidust ehani Ilmalinnu valvsa pilgu all ole vaba kui lind Majandus Sajandi suurkuju võimas jalajälg Kinnisvaraäris läks «vanade sõprade» vahel jälle naginaks Läti viinaralli elab, kuid «pidu» on kõvasti lahjem Välismaa Itaalia viirusekolle teeb ülejäänud Euroopa murelikuks KOHALIK VAADE ⟩ Transnistria armee kohtleb nekruteid jõhkralt FOTOD ⟩ Trumpi tervitati Indias palvete ja raevuga Arvamus Juhtkiri: poliitiline riiginaine (12) Toomas Toomsalu: isevoolav särtsusõit (1) Kersti Kaljulaid: millega sa tegeled, armas riigikogu? (4) PRESIDENDI KÕNE ⟩ Annika Laats: Vargamäe Andrest töö õnnelikuks ei teinud (2) PRESIDENDI KÕNE ⟩ Vahur Kersna: president kui vanem õde (6) Meie Eesti Erkki Koort: kas majandus vs julgeolek? Erkki Koort: Eesti ambitsioonid ÜRO Julgeolekunõukogus Hiina draakon ja 5G-võrk Erkki Koort: tellimus majandusluureks Kultuur Ilmalinnu valvsa pilgu all ole vaba kui lind «Kui pole kujutlusvõimet, siis ei sünni midagi uut» Sport Kriisa debüüt kinnistas uue põlvkonna tulekut Baltalt hooaja avastart, tõkkesprinterid jõudsid rekorditele lähedale Tervis Viljatus puudutab iga viiendat Eesti peret Tartu Kuus silmapaistvat tartlast pälvisid tunnustuse Käsmu kriidist lühtri turgutavad üles Tartu restauraatorid Remondi tõttu muutuvad rongide sõiduplaanid Taskusse tuleb veel üks sissepääs Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1995. aastal: Eestis ebaseaduslikult viibiv Carl Danhammer varjab võlglasi

1 min lugemist
Danhammer 2005. aastal FOTO: Mati Hiis / Õhtuleht

BNS teatas, et oma eelmistel kodumaadel Rootsis ja Soomes kuritegeliku tausta poolest kuulus ärimees Carl Danhammer avalikustab 7. augustil talle võlgu oleva kahe Parempoolsete nimekirjas Riigikokku valitu nimed, kes on saanud temalt valimiskampaania ajal laenu ega ole seda tagasi maksnud. Eile õhtuks ei olnud teada veel ühtegi nime. Kodakondsus- ja migratsiooniameti andmetel lõppes Danhammeri elamisluba Eestis 11. detsembril 1992.

Vabariiklaste ja Konservatiivide Rahvaerakonna esimees Karin Jaani ütles eile Postimehele, et võib anda oma pea pandiks selle eest, et parempoolsed Indrek Kannik, Enn Tarto, Vootele Hansen ning Kaido Kama ei ole Danhammeri käest raha saanud. Jaani ei usu ka, et kogenud poliitik, nagu Ülo Nugis oleks sellist rumalust teinud. Ühtlasi kinnitas Jaani, et on kõigi eelpool nimetatutega rääkinud ja keegi ei tunne isiklikult Danhammerit.

Karin Jaani kinnitas, et erakonna kassasse ei ole ühtegi senti Danhammerilt laekunud ja valimiskampaania korraldasid Parempoolsed valimisstaabi kaudu ja ühiselt. Samas kõigi erakonnaliikmete eest vastutada ei saa, lisas Jaani.

8.08.1995

Seotud lood
22.02.2020 25.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto