Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
09.08.2017
Eesti Savisaar kuulab täna Reiljanit Jõhvi kohtumaja õhk on inimestele ohtlik Eesti võimalus olla suurem (2) Läänemaa külamees tahab osta vanu sildu Eesti lühiuudised 9.08 Majandus Tallinn kruiisituristi pilguga: prillikivina läikiv linn meeldiks rohkem (1) Välismaa Trump: väike vale – ja mis siis? Parasiite tapnud Hollandi ettevõtted põhjustasid Euroopas munaskandaali Arvamus Erkki Bahovski: Trumpi doktriin? Tänan, ei (9) Marti Aavik: Ansip pole enam peaminister! Tõsi ka? (1) Aarne Mäe: eraomand on püha, aga meri kuulub kõigile Mihkel Mutt: kohalikud valimised, mitte kohalikud matused (6) Juhtkiri: pättide põli on Euroopas kibedamaks tehtud (4) Tiit Reinberg: kuidas Järva mehed vallamaja otsisid Edasi 1990. aastal: raehärrad Jeesuse vastu Kultuur Cannes'i avafilmi režissöör on parandamatu filminohik (1) Kultuuri spalta Sport Neutraalne venelane näitas diplomaatia kõrgklassi Anieri vigastuspaus kestab kuni kaks nädalat Orel leidis Londonist ootamatult sugulase Kas Balta suudab Londonis sähvatada? (1) Londoni MMi kaardisegaja – halastamatu noroviirus Eesti peab täna võitma Tartu Kehv suvi tegi isegi seened lolliks Kahe kanali vabalevist lahkumine Tartumaal suuri järjekordi ei tekita Õhtuti Jõgeva rulaparki rüüstavad noored irvitavad kurtjatele näkku (6) Kas meid kantakse hädas maha või ei? Iga allkiri loeb (6) Tants kunstisaalides ühendab liikumise õudusfilmidega Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnaga liituv ameeriklane: minu tugevus peitub mitmekülgsuses Järveteadlane: Anne kanali kaks Sõpruse sillaga lahutatud osa tuleks ühendada Noored, poliitika … ja Tartu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kahe kanali vabalevist lahkumine Tartumaal suuri järjekordi ei tekita

1 min lugemist
Kanal 2 ja TV3 lahkusid 1. augustil vabalevist. FOTO: Tairo Lutter

​Eelmise nädala alguses lahkusid Kanal 2 ja TV3 vabalevist. Kuigi terve juulikuu kasvas teleoperaatoritega liitumise sooviavalduste hulk ning järjekorrad venisid kohati pikale, on olukord praeguseks rahunenud ja teleühenduse saab enamjaolt nädalaga.

Viasati meediasuhete juht Karin Laurima rääkis, et huvi Viasatiga liitumise vastu on juuni keskpaigast olnud pidevas tõusutrendis. Tema sõnul on Viasat end Kanal 2 ja TV3  lahkuvad vabalevist, ning selleks valmistunud ja seetõttu suurt järjekorda neil pole. 

Laurima hinnangul on Tartumaalt sellel ajal olnud klienditeenindusse ligi 1400 kõnet. «Praegu on kõik paigaldamised vaatamata suurenenud mahtudele laabunud viperusteta ning ootejärjekorda pole,» nentis ta.

Laurima ütles, et kui klient annab neile teada, et ta soovib Viasatiga liituda, siis võtab tehnik temaga kolme kuni viie tööpäeva jooksul ühendust.

Telia kommunikatsioonijuht Katrin Isotamm rääkis, et ootejärjekord on sõltuvalt piirkonnast nädal kuni kaks. Kui rikkeid ei esine, näiteks äike suurt kahju ei tee, saab teatud puhkudel ka kiiremini, sest siis saavad tehnikud kogu oma aja just sellele tööle pühendada.

Telia TV ja multimeedia teenuste juht Karl Anton ütles, et eelmiseks reedeks oli Tartumaalt tulnud kõnesid umbkaudu 2000.

«Ooteaeg on umbes kaks nädalat, aga see sõltub väga palju sellest, kas äiksevihma tuleb või ei,» nentis ta ja lisas, et kui ilm on hea, siis läheb rikete kõrvaldamiseks mõeldud aeg klientide teenindamisele.

Elisa ja Starmani juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on Tartumaalt tulnud Starmanile üle 2000 liitumissoovi. Klient saab Starmani teleteenusega kõige kiiremini liituda, kui tuleb Elisa ja Starmani esindusse või suuremasse elektroonikapoodi, seal saab kohe lepingu sõlmitud ja vajalikud seadmed kätte.

Hiiepuu ütles, et kodus saab seadmed teleriga ise ühendada ja selleks kulub 10–15 minutit. Kui klient vajab tehnikut, tuleb oodata üle nädala.

Seotud lood
08.08.2017 10.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto