Sisukord
Arvamus
Postimees
12.08.2017
Eesti SKAIS2 loomine neelab veel kümme miljonit eurot Päevakangelased – londikandjad! Eesti eakaaslane: lõpetage tibladest rääkimine (17) Välismaa Veebiteenus aitab pärijateta Hollandi talunikke «Poola torumehest» sai Molière’i klausel Eesti võib eesistujana keset lahingut sattuda Hispaaniasse võib tänavu jõuda rohkem migrante kui Kreekasse Arvamus Juhtkiri: Korea tupik (8) Peeter Langovitsi tagasivaade: popikuningas lauluväljakul Lihtne fännirõõmustaja? Edasi 1987. aastal: tulekera Amuuri kohal Inspireeriv karjäär (1) Savisaare range klassijuhataja (4) Usain Bolt - mitte sportlane, vaid artist (1) Ülo Tuulik: kurjusest (16) Evelyn Kaldoja: NATO brändrahn (2) Kultuur Õudusfilm hullumaja palatist ehk miks nad teevad «RÖÖÖÄÄÄGGGHHH!!!!!»? Sport Liverpooli fännist maailmameister võib Klavanit oma silmaga näha Spordimaailma suurima päti võikad paljastused Prognoos lubab õhtuks ülipikki odakaari Joosep Susi: miks diskrimineeritakse jalgpallisõpru? (3) Tarbija Ilmetud koolikaubad jäävad unustusse Lapsed eelistavad brändirõivaid (2) Arter Õudusfilm hullumaja palatist ehk miks nad teevad «RÖÖÖÄÄÄGGGHHH!!!!!»? Tehnoloogia läheb metsa ehk matkavarustuses puhuvad uued tuuled Barbera - mõnus moevein Itaaliast Ettevaatust, kuulus Suur kanjon õgib inimesi! Tiit Pruuli: kes väidab, et pole reisides kartnud, on valetaja või potentsiaalne enesetapja Õpilasfirma lugu: Eesti muld Euroopa südames Filmiarvustus: «Annabel: loomine» ehk kuri nukk on sinu toas Eesti kiireim juuksur sõidab 650 hobujõulise BMW-ga Justin Petrone Eesti laste lapsepõlvest: Ameerikas poleks see võimalik! (15) Magus noos moenostalgiat Toidukoha arvustus: salajane maakoht suvepealinnas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lihtne fännirõõmustaja?

1 min lugemist
Scooter Krimmis. FOTO: Aleksei Pavlišak / TASS / Scanpix

Kui uskuda Scooteri juttu, sattusid nad Krimmi soovist fänne rõõmustada ega tahtnud poliitikat teha. Mis on muidugi jama: kui ka tehnomehed ise põmmpead on, siis nende taustameeskonnale pidi reisi kriminaalne ja poliitiline kaal selge olema.

Ukraina territooriumile Ukraina riigi loata sisenemine on kuritegu. 2017. aasta suvel Krimmi juhuslikult ei satu. See on sepitsemist nõudev samm, mille eesmärk on normaliseerida Vene anneksiooni. Kes iganes kohtleb Scooterit edaspidi kui tavalist tuuribändi, aitab paratamatult kaasa sellele normaliseerimisele.

Kui Scooteri Tallinna toojate jaoks raha ei haise, siis miks mitte järgmisena korraldada PutinFest? Sinna võiks kutsuda ka Steven Seagali ja Julia Samoilova, teadustajana astuks üles Mickey Rourke, turvamehed riietuksid rohelisteks mehikesteks ja kuni Donetski rahvavabariigile päris avalikult raha ei korjataks, oleks kõik jokk.

Seotud lood
11.08.2017 14.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto