Sisukord
Arvamus
Postimees
12.08.2017
Eesti SKAIS2 loomine neelab veel kümme miljonit eurot Päevakangelased – londikandjad! Eesti eakaaslane: lõpetage tibladest rääkimine (17) Välismaa Veebiteenus aitab pärijateta Hollandi talunikke «Poola torumehest» sai Molière’i klausel Eesti võib eesistujana keset lahingut sattuda Hispaaniasse võib tänavu jõuda rohkem migrante kui Kreekasse Arvamus Juhtkiri: Korea tupik (8) Peeter Langovitsi tagasivaade: popikuningas lauluväljakul Lihtne fännirõõmustaja? Edasi 1987. aastal: tulekera Amuuri kohal Inspireeriv karjäär (1) Savisaare range klassijuhataja (4) Usain Bolt - mitte sportlane, vaid artist (1) Ülo Tuulik: kurjusest (16) Evelyn Kaldoja: NATO brändrahn (2) Kultuur Õudusfilm hullumaja palatist ehk miks nad teevad «RÖÖÖÄÄÄGGGHHH!!!!!»? Sport Liverpooli fännist maailmameister võib Klavanit oma silmaga näha Spordimaailma suurima päti võikad paljastused Prognoos lubab õhtuks ülipikki odakaari Joosep Susi: miks diskrimineeritakse jalgpallisõpru? (3) Tarbija Ilmetud koolikaubad jäävad unustusse Lapsed eelistavad brändirõivaid (2) Arter Õudusfilm hullumaja palatist ehk miks nad teevad «RÖÖÖÄÄÄGGGHHH!!!!!»? Tehnoloogia läheb metsa ehk matkavarustuses puhuvad uued tuuled Barbera - mõnus moevein Itaaliast Ettevaatust, kuulus Suur kanjon õgib inimesi! Tiit Pruuli: kes väidab, et pole reisides kartnud, on valetaja või potentsiaalne enesetapja Õpilasfirma lugu: Eesti muld Euroopa südames Filmiarvustus: «Annabel: loomine» ehk kuri nukk on sinu toas Eesti kiireim juuksur sõidab 650 hobujõulise BMW-ga Justin Petrone Eesti laste lapsepõlvest: Ameerikas poleks see võimalik! (15) Magus noos moenostalgiat Toidukoha arvustus: salajane maakoht suvepealinnas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Inspireeriv karjäär

1 min lugemist
Kristjan Luha. FOTO: Sander Ilvest

Eestlase Kristjan Luha jõudmine Nike peakontorisse globaalse asepresidendi kohale inspireerib kindlasti paljusid oma karjääri alguses olevaid noori. Lõppeval nädalal Postimehes ilmunud intervjuus rääkis Luha, kuidas sellisele kohale jõuda. Niisama ei tule tema sõnul midagi, sellest ei tasu unistadagi. Õpi ja tööta, tööta, tööta. 

Kõigel on teatavasti ka oma hind ja rahvusvahelist karjääri tehes pead arvestama, et lõpuks ei pruugi enam aru saada, kus su kodu on. Raske on luua sõbrasuhteid, sest kolid iga paari aasta tagant uude riiki.

Kristjan Luha on sel kombel juba kakskümmend aastat spordigigandi heaks tööd rabanud, aste-astmelt aina kõrgemale rühkinud. Ta ei soovita jääda ootama mingit imelist inspiratsiooni või kirge mõne eriala vastu. Hakka kusagilt pihta ja tee tööd, siis tuleb ka armastus ameti vastu. 

Seotud lood
11.08.2017 14.08.2017
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto