Sisukord
Sport
Postimees
14.08.2017
Eesti Riik võtab kaitse alla tuhandeid hektareid lageraielanke (50) Arvamusfestival otsib oma olemust Politsei müüb keskkonnaseire lendudeks ostetud kopteri Majandus Helmes: IT-suurprojekte tuleks teha osa kaupa Bitcoin – 21. sajandi kuld või ponzi skeem? Välismaa USAs läks valgete ülemvõimu pooldajate ja vastaste vahel veriseks arveteklaarimiseks Asepresident Mike Pence’i topeltmäng (2) Arvamus Lugejakiri: руки прочь от beehive Ahto Lobjakas: fentanüül roosiaias (20) Priit Pullerits: häbitud värvivahetajad (19) Juhtkiri: taheti parimat – välja kukkus nagu Venemaal (37) Erik Gamzejev: Ossinovski külvatud seemned Narvas idanema ei läinud Edasi 1951. aastal: tuntud viljapeksumasinajuhi N.N. Bredjuki uus saavutus Avraam Šmulevitš: Vene impeeriumi kolmas lagunemine algab Põhja-Kaukaasiast (92) Kultuur «Tõe ja õiguse» filmimine on raske nagu eestlase elu Sport Kirt jäi esikaheksast välja Bolti karjääri valus lõpp Pärnu krahh jätkub Vassiljev sai vigastada Eestlased MMil – pauk luuavarrest ning kamp keskmikke (4) Postimees Inglismaal: Klavan jagab fännid kahte leeri «Mina?! Neljas?! Kuidas?!» Õiglane ja Saluri sõlmisid magusa kihlveo Värske Eesti meistri Alfons Ra ilus tuhkatriinulugu Tartu Karlova sadamas käivad laiendustööd Endisesse Postimehe majja tulevad korterid Vaimupuuetega noortele paistab Maarja Päikesekodus lootusekiir Margus Meinarti portreed elavad, vestlevad ja liiguvad Valvo Semilarski, Mihkel Lees: Tartlased väärivad turvalisemat koduteed (1) Eili Arula: ma ei taha seenel käies ära söödud saada (4) Linnafestival UIT toob Tartusse liikuvad teosed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kirt jäi esikaheksast välja

1 min lugemist
Magnus Kirt viskas finaalvõistlusel 80.81. FOTO: KAI PFAFFENBACH/REUTERS/Scanpix

Magnus Kirt piirdus MMi odaviske lõppvõistlusel kolme katsega, visates vaid 80.81. Eestlane tunnistas, et ootas 11. kohast enamat.

Tellijale Tellijale

«Ma ei hakanud midagi ette kujutama, aga teadsin, et lõppvõistlusel tuleb visata sama kaugele kui kvalifikatsioonis,» sõnas Kirt, kuid tunnistas samas, et ta polnud võistluse eel närvis. «Võib-olla tahtsin ise liiga palju. Kui tunned pärast esimest viset, et pole õige asi, siis pole midagi teha. Kahjuks libises viimasel katsel oda näpu vahelt ära, nii läks katse lihtsalt raisku.»

Pääs kaheksa parema ehk kolme lisakatse saaja sekka oleks tegelikult olnud eestlasele jõukohane – Andreas Hoffmanni tulemus oli 83.98. Kvalifikatsioonis tehtud ainsal katsel viskas Kirt tosin sentimeetrit vähem. «See jääb natuke kummitama. Kui mujal võistled, siis mõtled ainult tehnikale, nüüd mõtlesin ikka, et mis tulemuse võiks visata, et edasi saada,» tõdes eestlane.

12.08.2017 15.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto