Sisukord
Arvamus
Tänane leht
19.08.2017
Eesti Vihma ennustamisel jagub meil arenguruumi (1) Välismaa Võikaim terrorirünnak tabas Barcelonat 30 aastat tagasi Kohalikud oskasid karta halvimat Barcelona leinas rünnaku ohvreid Kataloonia püsib peamise terroripiirkonnana 1995. aastast Pommimehe õnnetus võis säästa Hispaaniat suuremast tragöödiast Hispaania sport leinab, aga ei peatu Arvamus Juhtkiri: Eesti raha lodeva naabri kasiinos (1) Madis Kimmel: maailmarahuni läbi terrori ehk Islam kui «rahureligioon» (86) Edasi 1989. aastal: arvamusi Stalinist (1) Hiline mastilangetaja (1) Õiglaselt tipus (1) Kindral Lee jätkuv lahing (12) Avalikult Savisaare vastu (2) Kultuur Filmiarvustus: «Emoji film» on põrkav, vilkuv, väsitav ja küsitav positiivsusepomm Sport Tänaku rehviloterii jackpot Froome sihib unikaalset triumfi (1) Koondise palderjan fännidele Mart Soidro: kümnevõistlus nagu elu Tarbija Koolikotti valides ei tohi lapse tahtmisega kaasa minna (1) Suur ostukorvi hinnavõrdlus: augustis on soodsaim ostelda Prismas Arter Tunnike tänavamuusikuna: eurod, dollar ja tööpakkumine Suurim Eesti patrioot on 62-tonnine tank Challenger 2 (4) Silmini motosõprade meepotis Jüri Mõis: iga inimene on sündinud miljonär (2) Perekond Visnap viib Eesti kunstnike loomingu laia maailma Filmiarvustus: «Emoji film» on põrkav, vilkuv, väsitav ja küsitav positiivsusepomm Tiina Pargi kolumn: stseen Georg Otsa haual Postimehe nädalahoroskoop 19.–25. august Kuus naist metsas, sünnipäevast rääkimata ehk kuidas elada üle Erna matk Kaunid kleidid on kui suvelõpu lilled VIDEOD: Supervorm välijõusaalist Suvetäht kõrvitsaliste seas VIDEO: Seikleja – diagnoos, lõbu või lollus? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hiline mastilangetaja

1 min lugemist
Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske FOTO: Jaanus Lensment / Postimees

Marika Priske on hingega riigiametnik, eluterve mõistusega. Ma ei kahtle ajakirjanikuna hetkeksi tema aususes, vastutusvõimes, planeerimisoskuses ja juhiomadustest. Kuid SKAIS2 saaga ja varasemast kostev piksemürin seoses majandusministeeriumi teedehangetega viitavad ühele kohendamist vajavale oskusele. 

Kui mast vajub tormituules kiiva, võiks mädade trosside palehigis vinnamise asemel kaaluda, kas mitte mast korraks maha võtta, kõik vajaminev välja vahetada ja alles siis uhkelt edasi purjetada. Vajadusel tuleb ette võtta ka madrused, kes viga sadamas märgata ei osanud või puuduse vargsi enda teada hoidsid.

Sotsiaalministeeriumi arenduspartner läheb väljavahetamisele, aga on see piisav uuendus ja kas kodus on samuti asjad paranenud? Vajame riigialamatena kindlust, et järgmisi miljoneid kulutama asuva kantsleri lähedane meeskond koosneb nüüd oma ala parimatest tegijatest. Mitte luuletajatest. 

Seotud lood
18.08.2017 21.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto