Sisukord
Nädala näod
Tänane leht
19.08.2017
Eesti Vihma ennustamisel jagub meil arenguruumi (1) Välismaa Võikaim terrorirünnak tabas Barcelonat 30 aastat tagasi Kohalikud oskasid karta halvimat Barcelona leinas rünnaku ohvreid Kataloonia püsib peamise terroripiirkonnana 1995. aastast Pommimehe õnnetus võis säästa Hispaaniat suuremast tragöödiast Hispaania sport leinab, aga ei peatu Arvamus Juhtkiri: Eesti raha lodeva naabri kasiinos (1) Madis Kimmel: maailmarahuni läbi terrori ehk Islam kui «rahureligioon» (86) Edasi 1989. aastal: arvamusi Stalinist (1) Hiline mastilangetaja (1) Õiglaselt tipus (1) Kindral Lee jätkuv lahing (12) Avalikult Savisaare vastu (2) Kultuur Filmiarvustus: «Emoji film» on põrkav, vilkuv, väsitav ja küsitav positiivsusepomm Sport Tänaku rehviloterii jackpot Froome sihib unikaalset triumfi (1) Koondise palderjan fännidele Mart Soidro: kümnevõistlus nagu elu Tarbija Koolikotti valides ei tohi lapse tahtmisega kaasa minna (1) Suur ostukorvi hinnavõrdlus: augustis on soodsaim ostelda Prismas Arter Tunnike tänavamuusikuna: eurod, dollar ja tööpakkumine Suurim Eesti patrioot on 62-tonnine tank Challenger 2 (4) Silmini motosõprade meepotis Jüri Mõis: iga inimene on sündinud miljonär (2) Perekond Visnap viib Eesti kunstnike loomingu laia maailma Filmiarvustus: «Emoji film» on põrkav, vilkuv, väsitav ja küsitav positiivsusepomm Tiina Pargi kolumn: stseen Georg Otsa haual Postimehe nädalahoroskoop 19.–25. august Kuus naist metsas, sünnipäevast rääkimata ehk kuidas elada üle Erna matk Kaunid kleidid on kui suvelõpu lilled VIDEOD: Supervorm välijõusaalist Suvetäht kõrvitsaliste seas VIDEO: Seikleja – diagnoos, lõbu või lollus? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Avalikult Savisaare vastu

1 min lugemist
Savisaare protsess jätkub täna Paavo Pettai kuulamisega. FOTO: Georg Kõrre

Ärevil ja kohkunud, kuid langetanud kindla otsuse tunnistada oma pikaaegse leivaisa Edgar Savisaare vastu, seisis Paavo Pettai neljapäeval Harju maakohtu ees. Mees, kes oli edukalt jäänud ajakirjandusele kättesaamatuks alates möödunud aasta sügisest, kui avalikkus kuulis Keskerakonna antud garantiikirjadest, oli nüüd süüdistusest pääsemiseks valmis endise toitja kätt kõigi ees hammustama.

Pettai rääkis avameelselt, kuidas ta Savisaare korraldusel Šveitsist erakonnale raha käis toomas ja partei Hillar Tederilt saadud laenuga valimiskampaania eest tasus. Pettai tunnistas, et kuigi Keskerakond oli reklaamiarvete tasumisel kohutav klient, kes oli alatasa võlgu, tasus seesugune äri ligi 20 aasta ja 18 valimiskampaania jooksul ära.

Pärast istungit nentis ta, et tänavu ta võimuparteile valimisreklaame ei tee, vaid vaidleb Keskerakonnaga tuliselt arbitraažikohtus.

Seotud lood
18.08.2017 21.08.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto