Sisukord
Arvamus
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Edasi 1989. aastal: laupäevaküsitlus

1 min lugemist
Päike FOTO: TAIRO LUTTER / POSTIMEES

MINU SUVI

IVO RULL, üliõpilane: tänavuse veetsin, järgides põhimõtet: mis kujuneb ise, kujuneb kõige paremini. Üllatav, et nii läkski.

Prof. REIN TAAGEPERA: Kalifornias redigeerisin oma ajalooraamatut eesti keelde. Igal hommikul kell 10, kui ujula avati, läksin pooleks tunniks ujuma ja päikest võtma, võtsin ette pikki jalutuskäike kassidega.

TOOMAS KÜMMEL, teadur: rahvale oli vist suvi närviline. Noh, kahekeelsed, kahemeelsed, kahepaiksed ja muud säärased pidid lõpuks oma nägu näitama. Kes taipas, see vist teadis ennegi, kes ei taibanud, ei taipa kunagi ning surebki lollina.

ANDRES MÄE, parteifunktsionäär: olin maal Viitna kandis. Tegin heina, ladusin müüri, see sai küll kõver, ja käisin murakal. Seal on võimas murakaraba. Sain üle kahe liitri moosi.

KALLE KULBOK, roheline: suvel sai küll üht-teist tehtud, aga üldiselt puhkasin. Viimast aastat, sest järgmine suvi kui Eesti on juba iseseisev, tuleb meil raske.

VIKTOR NOVIKOV, lennuväe kindralleitnant: töötasin, hea rahulik oli, ülemused puhkasid. Lugesin palju.

TÕNN SARV, Tartu Muinsuskaitse Ühenduse esimees: sel suvel oli kõige parem ikka Terjega...

INGRID NIGOLA, Tartu Miss '89: pärast ülikooli sisseastumist puhkasin isa juures Haapsalus. Sõin palju oma meelismaiust šokolaadi, sest olin eksamitega mitu kilo alla võtnud. Kosusin.

2.09.1989

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto