Eestlane Ameerikas: Eesti märk on kultuur, mitte mingi kivi!

Olja Müürsepp FOTO: Georg Kõrre

Kuidas paistab Eesti mõne suurema riigi poolt vaadatuna? Kindlasti muutub pilt palju selgemaks, kui meie kohalikud mättad enam tähtsust ei oma. Olja Müürsepp oskab luua inimesi ja huvisid ühendava silla hiigelsuure ja imepisikese riigi vahele, meelitades ameeriklasi Eestisse ja aidates eestlastel Ameerikat avastada.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eestlastest, kes maailmas edukalt karjääri teinud, on alati hea kuulda. Sest ega võõras keskkonnas kohanemine kerge ole, edu ei tule kunagi ilma pühendumise ja tööta. Omamoodi on see nagu rahvuslik uhkus, saab vaikselt kaasa rõõmustada ka siis, kui ise suuri riske võtta ei söanda.

Olja Müürsepp on elanud Ameerikas juba 29 aastat, teinud edukat karjääri reisiäris ning jõudnud punkti, kus soovib oma teadmised eestlaste heaks tööle panna. Arizonas elades töötab ta nüüd Estraveli tütarettevõtte Preferred Travel Sevices LLC juhina USA turul. Oljal pole vaja mõistatada, mida inimesed reisidelt otsivad, ta teab seda täpselt – 20 aastat töökogemust maailma suurima reisibüroo American Express Travel tippspetsialistina annab talle kogemuse ja kindlustunde.

08.09.2017 11.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto