Sisukord
Arvamus
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (2) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (1) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (10) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (21) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koomiku kurvad silmad

1 min lugemist
FOTO: Tairo Lutter

Näitleja Peeter Oja on julge kitsaskohtadele tähelepanu juhtija, ta on söandanud «ära panna».

Esimesel septembril, mil hulk eestlasi on lubanud alkoholi tarbimisega pausi teha, jõudis avalikkuse ette teade, et eelmisel päeval oli politsei tabanud kriminaalses joobes Peeter Oja, kes oli autoga mitu avariid põhjustanud. Elagem mu sõnade, mitte mu tegude järgi? On see karma või näide sellest, et inimene kipub ainuüksi sõnades tugev olema?

Hiljuti joobnuna roolist tabatud teine koomik, Hendrik Normann ütles tegu kahetsedes: «Kui oleksin kaine olnud, siis ei oleks ilmselt purjus peaga rooli istunud.»

Ka Peeter Oja palus vabandust ja kahetses siiralt. Tingimisi vanglakaristuse ja juhilubadeta jäämise kõrval on suurim karistus arvamusliidri nime juurde lisandunud unustamatu staatus: roolijoodik.

Seotud lood
    15.02.2020 17.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto