P, 22.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Nädalavahetus sobib aktiivseks puhkuseks. Pakatad seikluslustist, tahad proovida midagi uut, mis julguse proovile paneb.

SÕNN Küllap on need päevad põnevad, lõbusad ja vaheldusrikkad. Eriti vahva on tegutseda koos noorema põlvkonnaga.

KAKSIKUD Ole koos perega, tehke ümberkorraldusi kodus või võtke ette väljasõit või külaskäik. Koos tegutsemine tugevdab suhteid.

VÄHK Sul on isiklikku laadi eesmärke, mille poole pürgimisele tasuks nüüd pühenduda. Unistused on selleks, et need täide viia!

LÕVI Arvata võib, et satud nii mõnelegi lõbusale ja rahvarohkele üritusele. Võid tutvuda inimestega, kellega saad tulevikus äriasju ajada.

NEITSI Tahad proovida midagi, mida sa varem teinud ei ole. Hea, kui saad julguse proovile panna, eneseületusega kaasneb võidukas tunne.

KAALUD Küllap müttad kodusel rindel. Võimalik, et midagi on vaja korda seada aias, talvehooajaks tuleb valmistuda.

SKORPION Vajad uusi muljeid, kohtumisi inimestega, kellelt on midagi õppida. Väga hea aeg väljasõiduks või matkale minekuks.

AMBUR Küllap oled sel nädalavahetusel inimestest ümbritsetud. Tulla võib ootamatuid külalisi, saad ka kutseid üritustele.

KALJUKITS Unusta mõneks ajaks kohustused ja tegele just sellega, millega hing ihkab! Võimalik, et avastad endal uue ande.

VEEVALAJA Väga kindlaid plaane ei tasuks teha, sest asjaolud muutuvad. Anna endale vabadus otsuseid käigu pealt teha.

KALAD Armuasjad on esmatähtsad. Palju sõltub sinust endast – kas oled valmis südame rindu võtma ja otsustavaid samme astuma.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Elustiil
Tartu Postimees
Tagasi üles